Sylwester z Going.

i

Autor: materiał Going.

Co roku ten sam problem. Sylwestrowy ból głowy. Nie wiesz, którą imprezę wybrać?

2021-12-29 13:17

Mamy coś, co może Ci pomóc. Sprawdź sylwestrowy przewodnik.

Sylwester w rytmie elektroniki to bardzo dobry pomysł. Na fanów takiego rozwiązania czeka wiele interesujących imprez. W Białymstoku rządzić będzie klub FOMO, gdzie możecie spodziewać się solidnej porcji sprawdzonego techno, electro i połamanych brzmień z UK. W Warszawie warto wybrać się na Jasną 1, gdzie oprócz rezydentów klubu usłyszycie również Dżumę, Chino czy legendę polskiej sceny techno – Jacka Sienkiewicza. Intensywnie będzie także we wrocławskim Transformatorze i katowickim P23. W Niebie czeka na was klimat disco / house, a w Piekle nad Niebem usłyszycie mocniejsze brzmienia elektroniki.

Disco to muzyka ponadczasowa. Jeśli nic nie porywa Was do tańca tak, jak utwory Kylie Minogue czy Madonny, to zdecydowanie są to opcje dla Was. Disco klimat zapanuje w Gdańsku za sprawą Sylwestra na 100czni. Krakowski Hype Park przejmie znana i lubiana ekipa The Very Polish Cut Outs, która dostarczy znane polskie szlagiery w specjalnym parkietowym wydaniu. Poznań też ma swoją disco imprezę, New Year’s Eve Wonderland odbędzie się w klubie Czekolada.

Nie samą elektroniką człowiek żyje. Sylwester w rytmie rapu to równie kusząca propozycja. Jeśli kochacie dźwięki tłustego basu, rozważcie wycieczkę na SO HARD x FLIRTINI: Trap of the year. Hip hopu nie zabraknie również w Krakowie, gdzie ekipa Czeluść zadbała o swoich wiernych fanów organizując Czelwester.

Klasyczne przeboje, szampańskie nastroje i balowa atmosfera. Niektórzy preferują sprawdzone rozwiązania i nie potrzebują progresywnych brzmień. Te wydarzenia są przygotowane właśnie dla nich. Sylwestrowy Dancing w Food Hall Browary to przenosiny do czasów PRL-u – poza cudowną muzyką czeka na Was moc zabaw w tym koło fortuny i szansa na zgarnięcie niepowtarzalnych nagród. W Zabrzu zadba o Was Klubówka Domówka, gdzie salę wypełnią muzyczne szlagiery z lat 60-90. Kraków też nie zapomina o wyznawcach klasycznych brzmień – Forum Przestrzenie organizuje Domówkę 2021/2022.

Te i wiele więcej imprez znajdziecie na stronie Going.