prezent

i

Autor: pexels/Moose Photos

Co kupić na dzień chłopaka 2022 mężowi i koledze?Najlepsze rzeczy na dzień chłopaka!

2022-09-28 16:14

Dzień chłopaka, to wyjątkowe święto każdego mężczyzny! Warto zadbać o to, by dobrać odpowiedni prezent do odpowiedniej osoby. Podpowiadamy, jakie upominki warto kupić i co może spodobać się waszej drugiej połówce lub koledze. Jednak pamiętajcie, najważniejszy jest gest i wspólny czas.

Jaki prezent na dzień chłopaka 2022? Co kupić chłopakowi na dzień chłopaka? Nic dziwnego, że wielu zastanawia się, jaki jest najlepszy prezent na dzień chłopaka. To przecież wyjątkowe święto i idealna okazja, by sprawić bliskiej nam osobie niespodziankę. Dzień chłopaka 2022 przypada w piątek, 30 września, więc może to być dobry moment, by wybrać się ze swoim mężczyzną na randkę. Warto wykorzystać ten moment i wspólnie spędzić czas. Jednak dla tych, którzy chcieliby obdarować swojego chłopaka lub kolegę, przygotowaliśmy kilka pomysłów na wyjątkowe prezenty. Kupienie odpowiedniego prezentu może stanowić nie lada wyzwanie, dlatego warto sprawdzić naszą listę!

Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022? Czy to to samo co Dzień Mężczyzny?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Dzień chłopaka 2022 - co kupić?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka 2022, to mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych pomysłów! Na naszej liście znajdziesz prezenty dla swojej drugiej połówki, ale również dla kolegi czy przyjaciela.

  • Personalizowane prezenty zawsze są na topie! Pokazują, że włożyliśmy sporo serca i czasu w to, by jak najlepiej dobrać prezent do jego przyszłego właściciela. Co powiesz na wyjątkowe szkiełko, w której znajduje się grafika ciebie i twojego partnera wraz z tytułem i wykonawcą waszego ulubionego utworu? Co więcej, istnieje możliwość zawarcia na szkiełku unikatowego kodu, po którego zeskanowaniu w aplikacji Spotify zostanie odtworzony właśnie ten utwór. To wyjątkowa pamiątka i oryginalny upominek na lata.
  • Tym razem coś dla kolegi. Jeśli masz w swoim życiu chłopaka, który jest prawdziwym kinomaniakiem, to mamy dla ciebie idealny prezent! Plakat-zdrapka, na którym znajduje się 100 filmów, które koniecznie trzeba obejrzeć. Na liście znajdują się klasyki światowego kina, ale także perełki, które na lata utkną w pamięci osoby obdarowanej. Plakat 100 filmów do obejrzenia, to zbiór kultowych produkcji, które każdy kinomaniak powinien obejrzeć!
  • Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla waszego chłopaka, który jest romantykiem, to wielki, przystrojony, szklany słój z kuponami na randki może okazać się strzałem w 10! To unikatowy prezent, który zapewni, że nie będzie doskwierać wam nuda. Treść karteczek możesz napisać samodzielnie lub wybrać propozycje, które oferują sprzedawcy. Od teraz każda randka będzie inna i zaskakująca!
  • Nie masz pomysłu na prezent dla swojego kolegi? Co powiesz na personalizowany zestaw do grilla? Jeśli masz w swoim otoczeniu prawdziwego grillmastera lub wasza paczka uwielbia imprezy w ogródku, to taki prezent może być idealny. W zestawie przeważnie znajdują się: personalizowany fartuch z wybraną grafiką oraz napisem, zestaw narzędzi do grilla wykonanych z metalu i drewna, na których umieszczany jest personalizowany grawer. Dzięki niemu praktyczny zestaw zamieni się również w niepowtarzalny upominek.

Dzień Mężczyzny a Dzień Chłopaka 2022. Kiedy obchodzimy te święta?