Mężczyzna z kwiatami

i

Autor: Canva

Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022? Czy to to samo co Dzień Mężczyzny?

2022-03-10 8:02

Celebrowany przez wszystkich mężczyzn Dzień Kobiet już za nami. Lada chwila panie będą mogły się zrewanżować bliskim im mężczyznom, składając im życzenia z okazji Dnia Mężczyzn. To jednak niejedyne święto poświęcone przedstawicielom płci męskiej. W kalendarzu znajdziemy też Dzień Chłopaka. Kiedy wypada?

Dzień chłopaka 2022 - kiedy wypada to święto? Informacji na ten temat poszukuje coraz więcej dziewczyn i kobiet, które celebrowały swój dzień 8 marca. Tego dnia, jak co roku, pod kwiaciarniami ustawiały się kolejki, a bombonierki znikały ze sklepowych półek z ekspresowym tempie. Okazji, by się zrewanżować i życzyć mężczyznom wszystkiego najlepszego, są aż dwie. W kalendarzu znajdziemy bowiem dwa święta dedykowane przedstawicielom płci męskiej. Pierwszy z nich, Dzień Mężczyzn, obchodzony jest już dwa dni po Dniu Kobiet, czyli 10 marca. Święto to z roku na rok zyskuje na popularności i jak wskazuje jego nazwa, jest ono poświęcone dorosłym mężczyznom. Znacznie bardziej znany od Dnia Mężczyzn jest jednak Dzień Chłopaka. Kiedy wypada święto poświęcone w głównej mierze chłopcom i nastolatkom?

Sonda
Czy obchodzisz Dzień Chłopaka/Dzień Mężczyzny?

Kiedy jest Dzień Chłopaka 2022?

Po Dniu Kobiet wiele internautek poszukuje informacji na temat tego, kiedy wypada Dzień Chłopaka. Otóż na nadejście tego święta trzeba poczekać do jesieni. Dzień Chłopaka jest celebrowany dopiero 30 września. Warto jednak pamiętać o tym, że już 10 marca w kalendarzu znajdziemy Dzień Mężczyzn. Z pewnością chłopcy nie będą źli, jeśli tego dnia otrzymają najserdeczniejsze życzenia.

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI