Co jest twoim amuletem szczęścia? Mówi o tym twój znak zodiaku

2020-06-02 16:49 EK
Co jest twoim amuletem szczęścia? Mówi o tym twój znak zodiaku
Autor: pixabay.com Co jest twoim amuletem szczęścia? Mówi o tym twój znak zodiaku

Większość ludzi wierzy w moc amuletów czy też talizmanów, które mogą przynosić szczęście. Czy wiesz, że twój znak zodiaku może wskazać jaka rzecz będzie dla ciebie najodpowiedniejsza? Być może będzie to czterolistna koniczynka, podkowa, a może jeszcze coś innego! Koniecznie sprawdź, który amulet pasuje do ciebie najbardziej!

Co jest twoim amuletem szczęścia? Mówi o tym twój znak zodiaku - taka ciekawostka powinna przykuć uwagę niejednej osoby. Talizmany możemy nosić ze sobą lub po prostu umieścić je w naszych domach. Niektórzy wierzą w to, że przynoszą nie tylko szczęście, ale mogą ustrzec nas również od złego. Według wielu znawców z tej dziedziny, ezoteryki posiadają niezwykłą moc, która potrafi korzystnie wpłynąć na nasze życie. Znajdź poniżej swój znak zodiaku i zobacz, który amulet pasuje do ciebie najbardziej. Być może jest coś, co pomoże przyciągnąć do ciebie szczęście?

Znaki zodiaku - amulety szczęścia

Koziorożec - kiedy idziesz ulicą rozglądaj się uważnie, twoim symbolem szczęścia jest grosik! Pamiętaj aby zawsze mieć chociaż jeden w swoim portfelu.

Wodnik - ametyst to jeden z najpopularniejszych minerałów, który wykorzystywany jest w jubilerstwie. Zakup go koniecznie i miej przy sobie, a zobaczysz że twoje życie zmieni się na lepsze.

Ryby - choć noszenie łuski karpia wiąże się ze świętami Bożego Narodzenia, to warto ją mieć przez cały okrągły rok w swoim portfelu. Dla osób spod znaku zodiaku Ryby to idealny amulet.

Baran - w pokoju na twojej półce nie może zabraknąć porcelanowego słonika. Ustaw go tak, aby trąba znajdowała się w kierunku okna - to przyciągnie szczęście jeszcze bardziej.

Byk - rozglądaj się uważnie, twoim talizmanem szczęścia jest bez dwóch zdań czterolistna koniczynka!

Bliźnięta - symbolem szczęścia dla osób spod znaku bliźnięta jest ... kolor czerwony. Zawsze miej przy sobie coś czerwonego, a pech będzie omijać cię szerokim łukiem.

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Znaki zodiaku - amulety szczęścia

Rak - symbolem szczęścia dla osób spod znaku rak jest oko proroka. Popularny turecki talizman nie tylko uchroni cię od nieszczęścia, ale również oddali od ciebie fałszywe osoby.

Lew - wybierz się do parku lub lasu w poszukiwaniu żołędzi. To twój talizman, który jeśli będzie blisko ciebie zawsze doda ci energii, a jego moc pomoże ci realizować cele.

Panna - symbolem szczęścia dla osoby spod znaku panna, jest bez wątpienia motyl. Nieważne czy to figurka, obrazek czy też materiałowa naszywka na ubranie - kolorowy motyl przyniesie ci dużo szczęścia w miłości.

Waga - biżuteria z kryształem górskim powinna nie tylko zdobić twoją szyję, ale również przynosić ci szczęście i chronić od wielu chorób.

Skorpion - w twoim domu nie powinno zabraknąć drzewka szczęścia! Jeśli jeszcze takiego nie masz, zaopatrz się w nie jak najprędzej, a twoje życie bardzo się zmieni.

Strzelec - podkowa to idealny amulet dla osoby, której znak zodiaku to strzelec. Powieś ją w swoim domu nad drzwiami i ciesz się powodzeniem, które niebawem się u Ciebie zjawi.

Najnowsze