Cleo znów w folkowym wydaniu! Fragment piosenki DOM PRZEDPREMIEROWO tylko na ESKA.pl. 'Słowianka is back!'

2019-11-06 12:52 A.D.
Cleo
Autor: Jolania Photography

Cleo, to piosenkarka, która potrafi zaskakiwać! Fani od lat śledzą jej kolejne metamorfozy. Wokalistka zaczynała od słowiańskich klimatów i strojów, a teraz powraca do nich aż po 6 latach przerwy! Nowa piosenka DOM ukaże się 7 listopada 2019. Nie musicie jednak już czekać! Tylko na ESKA.pl możecie usłyszeć jej przedpremierowy fragment wraz z wypowiedzią artystki!

Cleo, Donatan i Robert Lewandowski przygotowali utwór, na który ich fani czekali od lat! Po 6 latach od wydania piosenki My Słowianie, na muzyczny rynek trafi folkowa świeżynka. Mowa oczywiście o nowej piosence DOM, która powstała w ramach projektu Stamina. Do tej pory projekt zawierał numery: KŁY, Mansa Musa, Wolę Ciebie Wolność i Nie poddawaj się. Piosenka opowiadać będzie o tęsknocie za rodzonymi stronami. W utworze usłyszymy nie tylko samą Cleo, lecz również Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze, który wspomoże artystkę swoimi wybitnymi wokalami. Cleo zapowiada, że jest to częściowy powrót do jej korzeni, czyli folkowych brzmień, jakie znamy z 2013 roku. Czeka nas jednak również dużo niespodzianek. 'Słowianka is back' - powiedziała wokalistka w krótkiej wypowiedzi nagranej specjalnie dla ESKI. Czy oznacza to, że nie będzie to jedyny numer z ludową otoczką, jaki szykuje w ciągu najbliższych miesięcy? Na zdjęciach promujących piosenkę możemy zauważyć, że również kreacja Cleo będzie mocno nawiązywać do folku.

Cleo - DOM. PRZEDPREMIEROWY fragment na ESKA.pl

Tylko na ESKA.pl możecie już teraz usłyszeć przedpremierowo fragment piosenki DOM! Ale to nie wszystko! Mamy również dla was wypowiedź Cleo, w której opowiedziała nieco o powstaniu nowego singla. 

Najnowsze