CLEO - Wolę być: teledysk z dedykacją? Zobaczcie już teraz! [VIDEO]

2016-05-13 15:03
CLEO - Wolę być: teledysk z dedykacją? Zobaczcie już teraz! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube/CleoVEVO screen z teledysku

Nowa płyta Cleo jest zapowiedziana singlem Wolę być. Piosenka pojawiła się 13 maja 2016 o godzinie 13:00. Premierze utworu towarzyszył teledysk - prezentujemy go na ESKA.pl!

Wolę być to drugi singiel z solowej płyty CLEO. Gwiazda polskiej sceny muzycznej po promocji hitu Zabiorę nas szykuje swoich fanów na kolejne mocne uderzenie. Dowodem na to są zapowiedzi klipu do wspomnianego już kawałka pt. Wolę być. Utwór wraz z teledyskiem swoją premierę miał 13 maja 2016! W wideo do piosenki bez Donatana przedstawiona została historia prababci wokalistki, Emilii. Zdjęcia zostały zrealizowane w klimacie lat 30. XX wieku. To zdecydowanie będzie moment, w którym nostalgia miesza się z nowoczesnością. Dodatkowo w teledysku Cleo wystąpiła Luxuria Astaroth.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Cleo teledysk do Wolę być

Cleo coraz bardziej szykuje nas do wydania swojego debiutanckiego albumu. Co prawda premiera solowej płyty wokalistki nie jest jeszcze znana, to my już wiemy, że warto na nią czekać. Jego doskonałą zapowiedzią okazał się być singiel Zabiorę nas, który szturmem podbił polskie listy przebojów. Teraz wydaje się, że kolejnym dowodem na wysoki poziom krążka jest piosenka Wolę być. 

Zdjęcia teledysku zostały zrealizowane w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. Wszystko po to, by odtworzyć emocje i ogólnie - klimat lat 30. XX wieku. Całościowy obraz jest dedykowany prababci Cleo, Emilii. Wokalistka przyznaje, że jej historia zawsze ją ciekawiła.

 

Mój nowy kawałek jest bardzo osobisty, historia w nim zawarta dotyczyła mojej prababci Emilii i wydarzyła się w latach trzydziestych. Do "Wolę Być" nakręciliśmy piękny kostiumowy teledysk, który przenosi widza w czasy parowozów, pięknie ubranych kobiet i miłości, która była delikatniejsza i bardziej nieśmiała niż w dzisiejszych czasach.(...) - Cleo napisała na swoim oficjalnym profilu w serwisie Facebook. 

Jak oceniacie wideo do "Wolę być"? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem. Nowa piosenka Cleo to również premiera w Gorącej 20 Radia ESKA po godzinie 18:00!

To moment, w którym Cleo przeniosła nas w zupełnie inne, odległe czasy!  Cleo i w teledyskach, i w czasie koncertów na żywo prezentuje się świetnie Zobaczcie, jak wyglądał jej występ się na ESKA Music Awards!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze