Cleo wita lato 2023! W Karminowe Usta połączyła muzykę ludową i magię Nocy Kupały

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Cleo wita lato 2023! W "Karminowe Usta" połączyła muzykę ludową i magię Nocy Kupały

NOWOŚCI MUZYCZNE

Cleo wita lato 2023! W "Karminowe Usta" połączyła muzykę ludową i magię Nocy Kupały

2023-06-02 13:46

Singiel "Karminowe Usta" oraz towarzyszący mu teledysk są inspirowane muzyką ludową. Cleo przenosi nas w magiczny świat tradycji i obrzędów, wprowadzając nas w wir tanecznych rytmów, które uwalniają wszystkie zmysły i witają nadejście lata.

"Karminowe Usta" to kolejny krok w artystycznej podróży Cleo, w której eksploruje różnorodne brzmienia i inspiracje. Singiel jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, zapraszamy do odsłuchiwania i dołączenia do tańca, który wyzwoli Wasze najgłębsze emocje. A sama wokalistka mówi o swojej nowej piosence:

Gdybym mogła nadać kolor najgorętszym uczuciom i emocjom byłby to kolor karminowy."Karminowe usta" to pełna żaru opowieść o uczuciach towarzyszących ludziom podczas świetowania Nocy Kupały. Utwór i teledysk inspirowany muzyką ludową i melodiami Polskimi - Ukraińskimi i Białoruskimi przeniosą Was w magiczny świat dawnych rytuałów. Zabieram Was do tańca uwalniającego wszystkie zmysły na powitanie lata. Dajcie się ponieść muzyce która drzemie w nas od pokoleń.

Cleo zalana łzami w finale The Voice Kids 6

Cleo to ceniona polska wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna. Jej twórczość cechuje się oryginalnym stylem i niesamowitą ekspresją artystyczną. Cleo zdobyła popularność dzięki takim hitom jak "Za Krokiem Krok", "Zabiorę Nas" i "N-O-C". Artystka stale poszukuje nowych ścieżek muzycznych i inspiracji, przekraczając granice gatunków i tworząc niepowtarzalne utwory.

Sam Feltd i objawienie 2019 roku w jednej piosence! Zapraszają do swojego królestwa