Cleo w duecie z kandydatką na Eurowizję. Mocny przekaz dla kobiet!

i

Autor: Metascope Music

Cleo w duecie z kandydatką na Eurowizję - Juli Chan. Mocny przekaz dla kobiet!

2023-02-07 16:21

"Wyloguj Się” to kolejny autorski singiel artystki. Po świetnie przyjętych: "Miło Mi Cię Poznać”, "Zniknę Z Tobą” i "Nie Lubię Zmyślać” - Juli Chan prezentuje materiał z lekką, nowoczesną linią melodyczną i brzmieniami charakterystycznymi dla szwedzkich producentów muzycznych. Dopełnieniem całości jest udział CLEO, która razem z Juli Chan zaśpiewała niebanalny tekst z ważnym przekazem, skierowanym do kobiet.

Dobrze czasem pobyć z przyjaciółką, która nie ocenia, nie radzi i nie będzie na siłę próbować nas zmieniać. Po prostu - będzie obok. „Wyloguj Się” jest muzycznym listem od przyjaciółki do przyjaciółki. To pocieszenie dla bratniej duszy, która jeszcze nie czuje tego, że sama najlepiej wie co jest dla niej najlepsze i że wkrótce nadejdą lekkie dni, w których będzie śmiała się z obecnych problemów.

Dziewczyny, jesteście najpiękniejsze. Włóżcie swoje najlepsze sukienki – ale nie dla jakiegokolwiek mężczyzny. Budujcie swoją wartość wyłącznie w oparciu o miłość do siebie. Przecież to wy najlepiej wiecie, czego chcecie, co jest dla was najlepsze. A jak któraś przechodzi przez trudny czas – po prostu bądźcie obok niej. Ta piosenka jest dla was - mówi Juli Chan.

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Juli Chan, pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi, delikatnymi i niebanalnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe’u. Artystka otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem „Joe Le Taxi”, który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji. Rok 2022 to już międzynarodowy sukces z singlem „Not A Crime”. Piosenka była grana na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na 4 kontynentach.

Juli Chan jedzie na Eurowizję 2023? Wszystko wyszło na jaw!

O ARTYSTCE – SUKCES MIĘDZYNARODOWY

JULI CHAN pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi, delikatnymi i niebanalnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe’u. Artystka otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem „Joe Le Taxi”, który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji. Rok 2022 to już międzynarodowy sukces z singlem „Not A Crime”.Piosenka była grana na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na 4 kontynentach.

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie jest konkurs dla dorosłych? Kto z Polski? [DATA, TERMIN]

Sonda
Lubisz oglądać Eurowizję?

START W KONKURSIE EUROWIZJI 2023

JULI CHAN jest kandydatką do reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Artystka zgłosiła utwór ‘Relapse’ Produkcją utworu zajął się topowy brytyjski producent muzyczny i kompozytor (nazwisko podamy po opublikowaniu utworu), który pracował nad wieloma diamentowymi i platynowymi płytami dla takich artystów jak Adele, Ed Sheeran, The Rolling Stones, U2, Mark Ronson, Rudimental, Tom Walker. Mieszka i pracuje w Londynie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE