Cleo - Polskie Mexico

i

Autor: Youtube.com/Cleo

Cleo pokazała zwiastun nowego teledysku. W Polskim Mexico... wyzywa Donatana!

2021-07-13 10:42

Cleo zapowiedziała nowy singiel. Kilka dni temu ogłosiła datę nowej piosenki, która będzie nosiła tytuł Polskie Mexico. Teraz pojawił się zwiastun teledysku, który ukaże się już wkrótce. W krótkim filmie widzimy nie tylko nawiązania do kultury meksykańskiej, ale także Cleo... wyzywającą Donatana! O co chodzi?

Cleo powraca z nową muzyką! Jej ostatni singiel Kocham wyszedł już 5 miesięcy temu, a więc czas na nowy prezent dla fanów. Kilka dni temu ogłosiła premierę nowego singla pt. Polskie Mexico. Koncept spodobał się jej odbiorcom, którzy nie mogą doczekać się premiery. Piosenkarka pokazała już zwiastun teledysku, który okazał się zaskoczeniem. Widzimy w nim Cleo jako szefową meksykańskiego kartelu i wyzywa Donatana! Nazywa go "grubasem". Fani od razu połączyli to z rzekomym konfliktem gwiazdy ze swoim producentem. - Ojj DON szkoda że nie znalazłeś dla mnie czasu na wyprodukowanie kawałka o który proszę Cię od ponad pół roku. Dałabym Ci jeszcze więcej banknotów z moja podobizną. Byłeś taki zajęty że wszędzie wysyłałeś swojego "niedożywionego" sobowtóra, ciekawe czy wiedzą że prawdziwego Donatana mogli nie widzieć ani razu - napisała ostatnio do Donatana Cleo. Teraz wychodzi na to, że to po prostu część kampanii promocyjnej piosenki Polskie Mexico.

Cleo kiedyś i dziś

Cleo - Polskie Mexico. Data premiery

Cleo ogłosiła już datę premiery nowej piosenki. Teledysk do utworu Polskie Mexico zostanie opublikowany w piątek 23 lipca 2021. Tego samego dnia kawałek trafi do wszystkich serwisów streamingowych oraz do stacji radiowych. - Lecimy z moim Słowiańskim kartelem do Ameryki Południowej i nieźle tam namieszamy - tak nową propozycję promuje Cleo.

Cleo - nowa płyta

Cleo już wkrótce wyda nowy album studyjny. Krążek nosi tytuł VinyLOVA i jego premiera zaplanowana jest na 10 września 2021. Na albumie pojawią się takie piosenki jak Za krokiem krok, Kocham, Na Fali czy właśnie nowy singiel Polskie Mexico. Płyta dostępna jest już w pre-orderze.