Cleo nagrała teledysk! Zjawiskowe miejsce z klipu jest mega popularne wśród influencerów i Ty też możesz tam pójść!

2021-01-08 16:34 Ewelina Kulasza
cleo
Autor: Artur Zawadzki/Reporter/EastNews

Cleo nagrała teledysk do najnowszej piosenki! Wokalistka zdradziła, że najnowszy singiel będzie nosił tytuł Kocham, a w dodatku pokazała kilka szczegółów z bajkowego i słodkiego klipu. Będzie kolorowo, cukierkowo i magicznie! Co ciekawe, miejsce w którym został nakręcony teledysk znajduje się w Polsce i może odwiedzić je każdy!

Cleo - teledysk Kocham, zapowiada się naprawdę bajkowo i ... słodko! Piosenkarka nie zatrzymuje się ani na chwilę i po sukcesie numerów Bratnie Dusze, Znikam, W telefonie, przyszykowała kolejną, muzyczną niespodziankę dla swoich wiernych fanów i słuchaczy. Zrezygnujcie ze słodyczy na jakiś czas, bo już niebawem zobaczycie i usłyszycie najnowszy singiel, który ma cukru nadmiar. Tak właśnie Cleo przekazała wszystkim wiadomość o nadchodzącym kawałku, którego tytuł nosi Kocham. Co ciekawe teledysk do nowości artystki powstał w mocno bajkowym  i uroczym miejscu, które uwielbiają wszystkie influencerki i youtuberki!

Oficjalna premiera najnowszego klipu Cleo niebawem. Zanim jednak to nastąpi, fani muszą nacieszyć swoje oczy słodkimi kadrami z planu, które pojawiły się na Instagramie Cleo. Miejsce, w którym powstał teledysk jest uwielbiane między innymi przez Wersow, a także wiele modowych influencerek z sieci. Zapowiada się słodka dawka muzycznych wrażeń dla wszystkich fanów Cleo. Gdzie znaleźć miejsce z teledysku Kocham? To muzeum jest dostępne dla wszystkich!

Cleo - teledysk Kocham

Gdzie został nakręcony teledysk do piosenki Cleo - Kocham? To znane miejsce, które znajduje się aż w czterech polskich miastach. Mowa o Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Zakopanem. Kolorowe, przepełnione słodkim różem kadry w najnowszym teledysku Cleo, zostały nakręcone w Be Happy Museum. Co ciekawe, to miejsce jest uwielbiane przez wiele influencerek i każdy z was może bez problemu odwiedzić muzeum i zrobić sobie urocze fotki na Insta. Wystarczy zrobić rezerwację, wybrać zjawiskowy outfit i gotowe! 

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!
Najnowsze