Cleo i Dawid Kwiatkowski - piosenka trenerów The Voice Kids hitem? Fani czekali na ten duet!

2020-07-13 11:12 Maksymilian Kluziewicz
Cleo
Autor: YouTube/CLEO

Wszystko jasne! Cleo zdradziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że artystą, którego zaprosiła do studia nagraniowego jest jej kolega z panelu jurorskiego The Voice Kids - Dawid Kwiatkowski. Wokalistka udostępniła zdjęcie z piosenkarzem, oficjalnie potwierdzając, że już wkrótce swoją premierę będzie miał ich długo wyczekiwany duet. Piosenka ma szansę stać się hitem roku! Więcej na ESKA.pl.

Cleo i Dawid Kwiatkowski - piosenka gwiazd programu The Voice Kids nadchodzi! Przygotowująca się do wydania dwóch krążków muzycznych w tym roku Cleo ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ma w planach nagranie utworu z artystą, o duet z którym od lat proszą ją fani. Wokalistka nie zdradziła na początku o kogo chodzi, jednak wielbiciele nie mieli wątpliwości - to musi być Dawid Kwiatkowski. W kolejnym poście, Cleo udostępniła zdjęcie z Dawidem i zapowiedziała, że wspólnie szykują coś bardzo pozytywnego. 

Zarówno Cleo, jak i Dawid Kwiatkowski zasiadają w jury programu The Voice Kids. Wykonawca hitu Jesteś sprawdza się w roli trenera od pierwszej edycji show, natomiast wokalistka dołączyła do obsady w kolejnej, zajmując miejsce Edyty Górniak. Dawid pojawił się nawet w hitowym teledysku Cleo do piosenki Za krokiem krok, który do dziś ponad 75 milionów wyświetleń! Nic dziwnego, że wieść o tym, iż artyści spotkali się w studiu nagraniowym tak bardzo ucieszyła ich wielbicieli!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cleo i Dawid Kwiatkowski - piosenka

To może być hit 2020 roku! Cleo i Dawid Kwiatkowski posiadają rzeszę fanów, którzy z pewnością zrobią wszystko, by ich kawałek podbił sieć. Każdy z klipów obojga artystów generuje miliony wyświetleń, a obecność w show The Voice Kids z pewnością pomoże w odniesieniu przez nich sukcesu. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł nosi kompozycja, ani też, kiedy się ukaże.

Przypomnijmy, że pierwsza z zaplanowanych na ten rok premier od Cleo trafi do sprzedaży 18 września. Krążek superNOVA pełen będzie nowoczesnych brzmień. Kolejny - vinyLOVA, trafi na półki sklepowe już 20 listopada. Na płycie fani usłyszą piosenki inspirowane latami 50. i 60.

Najnowsze