Cleo - 6 lat od wydania My Słowianie wraca do folkowych korzeni! Posłuchaj piosenki Dom

2019-11-07 8:41 kw
Cleo
Autor: materiał prasowy

Cleo to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wokalistek na polskim rynku muzycznym. Jej kariera na dobre wystartowała w 2013 roku, kiedy zaczęła współpracować z Donatanem. W tym samym roku poznaliśmy singiel My Słowianie, który stał się prawdziwym hitem! Pokochaliśmy ten numer za słowiański klimat i folkowe brzmienia. Wszystko wskazuje na to, że 6 lat od wydania My Słowianie, Cleo powraca do folku. Pierwszą tego oznaką jest najnowszy kawałek Dom.

Cleo - 6 lat od wydania My Słowianie wraca do folku? Wszystko na to wskazuje! Stamina to wspólny projekt Donatana, Roberta Lewandowskiego i Cleo. W ramach niego powstały już takie numery jak KŁY, Mansa Musa, Nie poddawaj się czy też Wolę Ciebie Wolność. 7 listopada premierę miał nowy numer DOM, który jest powrotem do folkowych brzmień, które znamy z utworu My Słowianie. To coś, na co od dawna czekali wszyscy fani Cleo. Kawałek My Słowianie był prawdziwym hitem, który przez długi czas utrzymywał się na pierwszych miejscach listy przebojów. Po jego wydaniu Cleo poszła w zupełnie innym, muzycznym kierunku. To właśnie wtedy poznaliśmy takie hity jak Za krokiem krok, Łowcy Gwiazd czy też Na pół, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy, ale już nie miały tego słowiańskiego elementu. Ku uciesze fanów, artystka zapowiedziała, że ‘Słowianka is back’. Już w przedpremierowym fragmencie piosenki DOM, którego mogliście posłuchać na ESKA.pl słychać, że wokalistka wraca do korzeni. Czy powstanie więcej numerów w słowiańskim klimacie?

Cleo powraca do korzeni?

Piosenka DOM opowiada o tęsknocie za rodzinnymi stronami. W najnowszym utworze Cleo usłyszeć możemy gościnnie Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze, który zachwyca wszystkich wyróżniającymi się wokalami. Już w przedpremierowym fragmencie piosenki, którego mogliście posłuchać na ESKA.pl słychać było, że artystka powróciła do korzeni, czyli do folkowych brzmień, jakie znamy z 2013 roku. Na materiałach promujących DOM i w teledysku do piosenki widzimy Cleo w charakterystycznym, słowiańskim stroju. Czy Cleo nagra więcej numerów w takim klimacie? O tym przekonamy się już wkrótce. 

Najnowsze