Cleo: 5 najgorętszych scen z teledysku EVA! [VIDEO]

2018-06-06 12:37
Cleo: 5 najgorętszych scen z teledysku EVA! [VIDEO]
Autor: Fot. YouTube/ CleoVEVO Cleo - fragment teledysku

Nowy teledysk Cleo już jest! Artystka pokazała się w nim nago! Co jeszcze zobaczymy w klipie do piosenki EVA? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Cleo powróciła z nowym teledyskiem! Zmysłowy klip zadebiutował razem z jej najnowszym utworem 'EVA', który nagrała wspólnie z Mesajah. Historia opowiada o wielkiej i grzesznej miłości. Dwoje ludzi, którzy są zagubieni niczym biblijni Adam i Ewa, śpiewa o trudnych do zdefiniowania uczuciach. Artystka pokazała na co ją stać i zaprezentowała wszystkie swoje wokalne możliwości. Takiego klipu Cleo nigdy nie miała! 

Cleo - TOP 5 gorących scen z teledysku EVA

W klipie Cleo zafundowała nam dużą dawkę gorących scen. Już na początku zobaczymy ją... zupełnie nago! Wokalistka pojawiła się rozebrana przy wodospadzie. Oczywiście jest to jasne nawiązanie do biblijnego Raju. Pierwsi ludzie mieli nie odczuwać wstydu. Artystka w czasie refrenu zmysłowo porusza się na huśtawce stworzonej z lian. Cleo ubrana jest jedynie w kusy kostium z liści! Piękna wokalistka prezentuje wszystkie swoje atuty wśród drzew i owoców. Zobaczymy też jej uroczą i słodką stronę podczas spaceru po Raju. Cleo wygląda jakby rozkoszowała się dotykiem każdej rośliny! Ale to jeszcze nie wszystko. Wszystkie kobiety z pewnością zachwyci przystojny i dobrze zbudowany Mesajah. Artystę  zobaczyć będziemy mogli między innymi przy ogromnym ognisku. 

Zainteresowani? Podekscytowani? Teledysk możecie zobaczyć poniżej: 

Najnowsze