Clean Bandit i Zara Larsson w jednej piosence! Symphony hitem wiosny?!

2017-03-16 18:47
Clean Bandit i Zara Larsson w jednej piosence! Symphony hitem wiosny?!
Autor: fot. https://www.instagram.com/cleanbandit/ (screen) Clean Bandit i Zara LarssoN Symphony

Clean Bandit i Zara Larsson nagrali wspólny kawałek! Symfoniczny numer swoją premierę ma wraz z teledyskiem! Sprawdźcie szczegóły i informacje o wiosennym kawałku i gorącej współpracy - na ESKA.pl!

Clean Bandit i Zara Larsson - piosenka Symphony będzie hitem wiosny? Ocenicie to słuchając nagrania na ESKA.pl! Brytyjski zespół znany z wielu hitów tj. Rather Be, Real Love czy ostatnio Rockabye, powraca z nowym singlem i zapowiada swój drugi studyjny album. Premiera Symphony zaplanowana była na 17 marca, ale kawałek niespodziewanie w sieci pojawił się tydzień wcześniej. Miało to związek z wyciekiem płyty Zary Larsson, na której również pojawiła się nowa piosenka Clean Bandit. 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity >>

Clean Bandit 2017 - piosenka Symphony

O współpracy na linii: Clean Bandit - Zara Larsson, głośno było już pod koniec 2016 roku. O wspólnym nagraniu na swoim facebookowym profilu informowała brytyjska grupa. Piosenka Symphony trwa 3:32 min. a przez cały czas utrzymana jest w podniosłym klimacie. Wokal Zary Larsson + instrumenty Clean Bandit - to musiało się udać! Przekonajcie się sami odpalając zajawkę teledysku, który w całości pojawi się 17 marca 2017.

Czy Clean Bandit feat. Zara Larsson - Symphony to jeden z hitów wiosny 2017?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze