Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

2016-04-28 18:14
Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?
Autor: fot. Bulls Ciara w Polsce 2016: gdzie i kiedy wystąpi?

Ciara wystąpi tego lata w Polsce. Amerykańska wokalistka jest jedną z gwiazd serii koncertów w Zatoce Sztuki w Sopocie. Sprawdź szczegóły już teraz!

Ciara w Polsce 2016 AKTUALIZACJA: Promotorzy otrzymali list od Prezydenta Miasta Sopotu zakazujący im organizacji koncertów w 2016 roku. Zatoka Sztuki Beach Club planuje odwołać się od tej decyzji.

Amerykańska wokalistka R&B; wystąpi tego lata w Zatoce Sztuki w Sopocie. Dokładna data koncertu Ciary w Polsce nie jest jeszcze znana. Okazuje się, że organizatorzy muszą poczekać ze szczegółowymi ogłoszeniami do czasu uzyskania ostatecznego potwierdzenia ze strony miasta Sopot. Oprócz wykonawczyni przeboju Like A Boy na scenie Zatoka Sztuki Beach Club wystąpią również takie gwiazdy jak raper Nas, raperka Eve oraz gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Kult, Happysad i O.S.T.R. Bilety na koncert Ciary i innych artystów, którzy wystąpią w wakacje w trójmiejskim kurorcie trafią do sprzedaży również dopiero po tym, jak poznamy szczegółową rozpiskę.

Justin Bieber, Pink, Shawn Mendes i inni wystąpią na Billboard Music Awards 2016

Koncert Ciary w Zatoce Sztuki - data, miejsce, bilety

Ciara aktualnie pracuje nad swoim kolejnym krążkiem oraz przygotowuje się do majowej gali Billboard Music Awards 2016, którą poprowadzi razem z Ludacrisem. Artystka ma na razie na swoim koncie sześć studyjnych płyt, w tym wydany w maju 2015 roku album Jackie, z którego pochodzi hit Dance Like We're Making Love. Zobacz niezwykle seksowny teledysk do tego kawałka poniżej:

RC

Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze