Chude Byki - za co ban? Wojtek Gola ujawnia nam, co się stało! [MAMY KOMENTARZ]

2021-10-25 13:40
Chude Byki - za co ban? Wojtek Gola ujawnia nam, co się stało! [MAMY KOMENTARZ]
Autor: zdjęcie z profilu na Instagramie: @wojtekgola - https://www.instagram.com/wojtekgola/ Chude Byki - za co ban? Wojtek Gola ujawnia nam, co się stało! [MAMY KOMENTARZ]

Chude Byki to nazwa najszybciej rozwijającego się, w ostatnich miesiącach, kanału na YouTube. Wojtek Gola i Marcin Krasucki stworzyli nieoczywisty content, który codziennie poprawiał humor internautom i dostarczał rozrywki na najwyższym poziomie. Okazuje się, że zdaniem serwisu YouTube, naruszał wytyczne dla społeczności. Jak tłumaczy to jeden z Chudych Byków? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Chude Byki - za co ban? Dlaczego kanał Chude Byki został usunięty? Internauci zadają sobie pytania i nieustannie poszukują świeżych informacji, w tym temacie. Niewątpliwie zablokowanie przez serwis YouTube tego kanału zaskoczyło fanów projektu, ale również wprawiło w osłupienie samych twórców. Chude Byki na YouTube to absolutny hit 2021 roku. Nie było w tym roku takiego kanału, który rozwijałby się w tak szybkim tempie, a przy tym wszystkim zbierał mnóstwo pozytywnych opinii widzów. W trzy tygodnie miał blisko 320 tysięcy subskrypcji, co budziło zdumienie wszystkich, nawet najbardziej znanych twórców takich jak Blowek, czy Sylwester Wardęga. Wojtek Gola, czyli jeden z dwóch Chudych Byków, opowiedział nam, co się stało i czy serwis YouTube miał ku temu przesłanki, by usunąć ich internetową działalność. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Sonda
Czy jesteś fanem/fanką Chudych Byków?

Chude Byki - za co ban? [KOMENTARZ]

Chude Byki mają bana - 21 października 2021 taka wiadomość zalała wiele grup w mediach społecznościowych, trendowała na Twitterze, a także wywołała dyskusję w komentarzach, podczas trwającego cage'a przed Fame MMA 12. Internauci są w ogromnym szoku, że kulturalnie tworzone filmiki, wywołujące uśmiech na twarzy, bez wulgarnych tematów, nagle zniknęły. Wojtek Gola i Marcin Rafonix Krasucki niespodziewanie, bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia, stracili cały trud pracy, jaki włożyli w ten wyjątkowy content. 

Wojtek Gola, czyli jeden z dwóch Chudych Byków, w rozmowie z Rafałem Wróblewskim, zaskoczony zaistniałą sytuacją, powiedział:

Problem w tym, że nie wiem za co otrzymaliśmy bana, ponieważ kanał nie miał żadnych ostrzeżeń, przekleństwa były cenzurowane, filmy trafiały na kartę na czasie, były rekomendowane przez YouTube, łapki w górę na każdym odcinku miały 98-99,2%, nasza widownia była kulturalna i nie szerzyła mowy nienawiści, a postaci, które pojawiały się w odcinkach były pozytywne i dobrze odbierane przez widzów.

- wytłumaczył Wojtek Gola. Okazuje się, że twórcy otrzymali wiadomość, iż w zamieszczanych materiałach wideo znalezione zostały poważne oraz powtarzające się naruszenia wytycznych dla społeczności. Kiedy Chude Byki wrócą na YouTube? Współorganizator Fame MMA powiedział, że stara wyjaśnić, co się naprawdę stało i sprawa jest w toku. Zaznaczył, że jeśli nie uda się tego zrobić, wtedy pomyślą o założeniu swojego, niezależnego serwisu wideo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze