Christina Aguilera - nowa piosenka z Liberation. Posłuchaj Fall In Line z Demi Lovato

i

Autor: fot. sony music Mat. prasowe

Christina Aguilera - nowa piosenka z płyty Liberation. Posłuchaj Fall In Line z Demi Lovato

2018-05-16 17:41

Christina Aguilera prezentuje nowy singiel Fall In Line. To trzeci ujawniony utwór z płyty Liberation, po Accelerate z Ty Dolla $ign & 2 Chainz oraz Twice.

Oba poprzednie utwory spotkały się z gorącym przyjęciem. - Accelarate potwierdza status XTiny jako nieustraszonej prowokatorki obdarzonej niesamowicie silnym głosem – napisał o pierwszej z ujawnionych piosenek W Magazine, a The New York Times określił ją jako „fantastycznie dziwną”. Tygodnik Entertainment Weekly tak komentuje wydanie „Twice”: - Popowa diva podsyca oczekiwania przed nowym albumem, pokazując różnorodne brzmienia oraz przypominając o swoich niesamowitych zdolnościach wokalnych w tej nowej, wspaniałej balladzie. - To ballada, w której jej głos może w pełni wybrzmieć, pokazując ją z jej najlepszej strony – opisuje utwór portal Noisey.

Fall In Line, tak jak Twice i Accelerate, znajdzie się na szóstym studyjnym albumie Christiny Aguilery Liberation, który ukaże się 15 czerwca. Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży. Tracklista albumu:

 1. Liberation
 2. Searching For Maria
 3. Maria       
 4. Sick Of Sittin’
 5. Dreamers
 6. Fall In Line feat. Demi Lovato
 7. Right Moves feat. Keida & Shenseea          
 8. Like I Do
 9. Deserve
 10. Twice       
 11. I Don’t Need It Anymore (Interlude)
 12. Accelerate feat. Ty Dolla $ign & 2 Chainz              
 13. Pipe
 14. Masochist            
 15. Unless It’s With You