Chłopak Adele zrobił jej wielką niespodziankę. Tylko Polaka stać na tak romantyczny gest!

2016-10-19 16:56
Chłopak Adele zrobił jej wielką niespodziankę. Tylko Polaka stać na tak romantyczny gest!
Autor: fot. Bulls Chłopak Adele zrobił jej wielką niespodziankę. Tylko Polaka stać na tak romantyczny gest!

Chłopak Adele przeszedł samego siebie! Ta niezwykle romantyczna niespodzianka z okazji piątej rocznicy ich związku to coś, co mógł zrobić tylko mężczyzna o polskich korzeniach. Co tak zaskoczyło autorkę hitu Hello?

Adele ma niezwykle romantycznego chłopaka. Teraz mogła się o tym przekonać także publiczność na jednym z ostatnich koncertów wokalistki. Posiadający polskie korzenie Simon Konecki postanowił w wyjątkowy sposób uczcić piątą rocznicę swojego związku ze słynną piosenkarką. Chłopak autorki megahitu Hello zdecydował się podmienić konfetti, które zawsze pojawia się w kulminacyjnym momencie na występach Adele. Tym razem zamiast typowych białych płatków, scenę zasypały kolorowe papierki z odręcznie napisanymi przez Koneckiego miłosnymi wyznaniami dla Adele typu 'Jesteś moim aniołem', 'Szczęśliwej rocznicy!' czy też zwyczajnym 'Kocham cię'.

Chłopak Adele podmienił koncertowe konfetti

Adele i Simon Konecki są parą od 2011 roku. 19 października 2012 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko - syn Angelo James Konecki. Artystka wyznała niedawno, że o kolejnej ciąży zacznie myśleć dopiero po zakończeniu aktualnej trasy koncertowej promującej jej album 25. Poniżej możecie zobaczyć, jak dokładnie prezentowało się niespodziankowe koncertowe konfetti w wykonaniu jej chłopaka.

Romantyczne gesty to coś, co lubimy najbardziej! Dla wszystkich romantyków, fanów romansu i szczęśliwych zakończeń eskaGO już dziś ma coś specjalnego! Film Podryw na głupka z gwiazdami Step Up pokaże, jak (nie) starać się o dziewczynę i dlaczego podrywacze bez uczuć mają łatwiej!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze