Cher Lloyd - Pieces Of Cher: pierwszy filmik promujący premierę płyty Sorry I'm Late. Zobacz! [VIDEO]

2014-04-11 17:04

Nową płytę Cher Lloyd Sorry I'm Late przed premierą promuje film Pieces Of Cher. Pierwsza część Pieces Of Cher prosto z YouTube do zobaczenia na ESKA.pl. Wokalistka opowiada o swojej pracy na scenie, ludziach, z którymi pracuje i wyjaśnia, dlaczego przełożyła wydanie krążka Sorry I'm Late. Zapraszamy do oglądania!

Cher Lloyd nową płytę Sorry I'm Late wyda 27 maja 2014 roku. Zanim jednak Sorry I'm Late zaliczy premierę fani wokalistki nacieszą oczy filmem Pieces Of Cher. Pierwsza część nagrania pojawiła się na YouTube na początku kwietnia. O czym Cher Lloyd opowiada w Pieces Of Cher - Part 1? W wideo znajdziemy nie tylko wypowiedzi na temat jej obecności na rynku muzycznym i ekipy, z którą pracuje.

Wokalistka znana z brytyjskiego X Factora wyjaśniła także, dlaczego na album Sorry I'm Late słuchacze musieli czekać tak długo. Więcej nie zdradzamy i zapraszamy do oglądania.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Przed premierą drugiego studyjnego krążka Cher Lloyd znamy w pełni już 2 kawałki, które znajdziemy na albumie. Sirens to pierwszy singiel, a Dirty Love to jeden z 11 numerów na trackliście.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze