Cezary Pazura - wiek, filmy, żona, wzrost, dzieci

i

Autor: Fot. wbf Kim jest Cezary Pazura?

Cezary Pazura - najważniejsze informacje o życiu prywatnym i dorobku artystycznym aktora

2023-04-11 21:25

Cezary Pazura bez tajemnic. Wszystko co chcecie wiedzieć o aktorze i pytacie Google! Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania i odpowiadamy na nurtujące was pytania.

Kim jest Cezary Pazura? Ile ma lat, kim jest jego żona, czy ma dzieci i czym zajmuje się na co dzień? Wszystko co chcecie wiedzieć o polskim aktorze, komiku i reżyserze znajdziecie już teraz na ESKA.pl, gdzie przybliżamy wam postać Cezarego Pazury - aktora znanego m.in. z kultowego Killera.

Ile ma lat Cezary Pazura?

Cezary Pazura ma 60 lat. Aktor urodził się 13 czerwca 1962 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

Cezary Pazura - filmy

Cezary Pazura zadebiutował w 1986 rolą druha Pumy w filmie Czarne Stopy. Filmy, z których znamy Cezarego Pazurę to Kiler, Chłopaki nie płaczą, Nic śmiesznego, Volta czy Skrzydlate świnie. Aktor znany jest jednak nie tylko z dużego ekranu, ale też ról serialowych. Pazura zagrał m.in. w 13 Posterunku.

Cezary Pazura - żony i dzieci

Aktualnie Cezary Pazura związany jest z Edytą Pazurą. Para pobrała się w 2009 roku. Edyta Pazura to jednak już trzecia żona aktora. Wcześniej Cezary Pazura związany był z Żanetą Pazurą i Weroniką Marczuk. Cezary Pazura ma czwórkę dzieci. Z pierwszego małżeństwa aktor ma córkę Anastazję urodzoną w 1990 roku. Z kolei ze związku z Edytą Zając na świat przyszła trójka pociech aktora - Amelia Pazura (2009 rok), Antoni Józef Pazura (2012 rok) oraz Rita Pazura (2018 rok).

Cezary Pazura - wzrost

Cezary Pazura jest wysokim mężczyzną. Aktor ma 185 cm.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia

Jak dobrze znasz lata 90.? QUIZ dla wszystkich, którzy mają sentyment do tamtych czasów

Pytanie 1 z 10
Które dwie subkultury toczyły słynną "wojnę o skóry"?
Które dwie subkultury toczyły słynną wojnę o skóry?