Cezary Czaro Nykiel - wiek, wzrost, dziewczyna, bez koszulki. Kto to jest?

2022-08-10 17:16
Czaro Nykiel
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Świat mediów społecznościowych wykreował wielu celebrytów. Znany z TEAM X Cezary Czaro Nykiel może pochwalić się blisko 700 tysiącami obserwujących na Instagramie. Na fali popularności zaproponowano mu także walki MMA. Podrzucamy wam garść informacji, których poszukujecie o nim najczęściej.

Spis treści

  1. Czaro Nykiel - wiek
  2. Czaro Nykiel - wzrost
  3. Czaro Nykiel - dziewczyna
  4. Czaro Nykiel bez koszulki

Cezary Czaro Nykiel - wiek, wzrost, dziewczyna, bez koszulki: te hasła dotyczące popularnego influencera są przez was wyszukiwane najczęściej. Lubiany przez internautów twórca zyskał popularność, dołączając do cieszącego się wielkim zainteresowaniem Teamu X 2. Wzięciu udziału w projekcie pozwoliło mu na zbudowanie pokaźnego fandomu. Na samym Instagramie Czarka śledzi blisko 700 tysięcy osób. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji na jego temat.

Czaro Nykiel - wiek

Ile lat ma Cezary z TEAM X? Mimo że influencer działa w sieci od jakiegoś czasu, jego wiek wciąż pozostaje tajemnicą. Internauci zakładają, że ma 20 lat.

Czaro Nykiel - wzrost

Internautów zastanawia też wzrost Czaro. Według podawanych w sieci informacji mierzy on dokładnie 172 centymetry wzrostu.

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?

Czaro Nykiel - dziewczyna

Partnerką Cezarego Nykiela jest popularna influencerka Suzan. Para regularnie publikuje wspólne i bardzo urocze zdjęcia w mediach społecznościowych.

Czaro Nykiel bez koszulki

Internauci szukają też zdjęć, na których Cezary pozuje bez koszulki. Młody influencer ochoczo chwali się efektami spędzonych na siłowni godzin.

Sonda
Będziesz oglądał/a galę High League 4?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze