Cersei jak Billie Eilish - bohaterka Gry o Tron i jej wersja Bad Guy

2019-05-06 11:21 M.C.
Cersei jak Bille Eilish - bohaterka Gry o Tron i jej wersja Bad Guy
Autor: fot./screen/youtube.com/Billie Eilish / CollegeHumor Cersei i Bille Eilish

Na ostatni sezon Gry o Tron czekali widzowie na całym świecie. Wszyscy z uwagą śledzą kolejne odcinki i snują teorie o tym, jak może się zakończyć serial. Okazuje się, że nowych odcinków wypatrywali też youtube'owi specjaliści od przeróbek. Jeden z nich przygotował coś wyjątkowego - piosenkę Billie Eilish w wersi Cersei.

Cersei i Billie Eilish - co je łączy? Najwyraźniej ich mroczne charaktery. Cersei Lannister to bezwzględna i ambitna królowa Siedmiu Królestw. Billie Eilish to z kolei największe muzyczne odkrycie ostatnich czasów. 17-letnia wokalistka podbija listy przebojów swoimi niepokojącymi piosenkami. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, które pokazuje, jak Cersei mogłaby sobie poradzić na miejscu Billie. Bad Guy w wersji królowej brzmi naprawdę wyjątkowo!

Przeczytaj też: Billie Eilish i Justin Bieber pracują nad wspólnym utworem! To zapowiedź nowej płyty wokalisty?

Cersei śpiewa Bad Guy

Album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? ukazał się 29 marca 2019 i od razu został uznany za muzyczne wydarzenie sezonu. Właśnie z debiutanckiego krążka Billie Eilish pochodzi piosenka Bad Guy.

Piosenka zyskała ogromną popularność. Zupełnie jak nowe odcinki Gry o Tron. Nick Lutsko z kanału CollegeHumor postanowił wykorzystać ten fakt tworząc swoją przeróbkę. Pod melodię Bad Guy podłożył wypowiedzi słynnej władczyni Siedmiu Królestw. Jak brzmi hit Billie Eilish w wersji Cersei? Przekonajcie się sami!

Najnowsze