Carla Fernandes żegna miłość i śpiewa: Hasta La Vista! 15 sekund klipu TYLKO NA ESKA.pl

Carla Fernandes i jej energetyczne Hasta La Vista! 15 sekund klipu TYLKO NA ESKA.pl
Autor: Carla Fernandes - Hasta La Vista / Universal Music Poland Carla Fernandes i jej energetyczne Hasta La Vista! 15 sekund klipu TYLKO NA ESKA.pl

Jeszcze nie opadły emocje po premierze autorskich singli: Por Que i Entera, a Carla już dostarcza nam nową dawkę gorącej muzyki - idealnej na jesień 2020. Tym razem jest to utwór, o jakże znaczącym i wiele mówiącym tytule: Hasta La Vista. Przedpremierowy fragment, z myślą o największych fanach młodej wokalistki - znajdziecie tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes nie zwalnia tempa w 2020 roku. Utalentowana gwiazda, która dała się poznać za sprawą The Voice Kids, tylko w tym roku wydała utwory: Jungle, Casual, Por Que oraz Entera. Teraz czas na piaty, energetyczny singiel i może się on okazać jednym z najbadziej imprezowych hitów jesieni 2020. Mowa o utworze, o jakże znaczącym i wiele mówiącym tytule: Hasta La Vista. Już po pierwszym przesłuchaniu tego utworu będziecie nucić bujający refren. Zanim jednak usłyszycie całość, a premiera już 14 października o 12:00 na kanale YouTube artystyki, polecamy waszej uwadze ekskluzywny fragment teledysku, który przepełniony jest malowniczymi, skalistymi widokami. 

Carla Fernandes - niepublikowany fragment teledysku Hasta La Vista, tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes jest zarówno pochodzenia polskiego jak i hiszpańskiego. Wykonuje muzykę będącą mieszanką współczesnego popu i elementów latynoamerykańskich. Piosenkarka urodzona w Londynie, wychowana w wielokulturowej rodzinie w Polsce mówi po polsku, angielsku i hiszpańsku, więc międzynarodowy repertuar jest dla niej czymś naturalnym.

Najnowsze