Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Carla Fernandes ze światowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski artysta

Carla Fernandes wkroczyła na międzynarodowy rynek z mocnym uderzeniem i może świętować wielki sukces. Wszystko za sprawą singla Entera, w którym poznali się słuchacze na całym świecie. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Entera to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę. Najnowszy singiel Carli Fernandes, czyli właśnie Entera w duecie z Mattem Hunterem, trafił na 12 playlist New Music Friday w Spotify. To najlepszy wynik w historii wszystkich polskich wykonawców!
 

Carla Fernandes - piosenka Entera: sukcesy

Międzynarodowe duety opłaciły się: Carla została dostrzeżona zagranicą. Poza polskim New Music Friday, piosenka wokalistki została umieszczona na playlistach NMF Latin, jak również w Holandii, Szwecji, Belgii, Islandii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Danii oraz Czechach i Słowacji. Również TIDAL zadbał o międzynarodową promocję Entery - utwór trafił na kilka międzynarodowych playlist, jak również na okładkę Rising: Global.

  • Rising: Global
  • L'infusion de la semaine
  • La Mezcla De La Semana
  • One Voz
  • Latin

Również Apple Music zadbało o obecność najnowszego singla Carli Fernandes na playliście Apple Music New Music Daily: w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz Rumunii.
Carla pojawiła się także na okładce playlisty Pop na czasie w Empik Music. To nie koniec sukcesów młodej gwiazdy! Na TikToku wystartował oficjalny challenge #enteradance, w którym użytkownicy przygotowują układ taneczny stworzony do piosenki.

Najnowsze