Carla Fernandes śpiewa po polsku! Piosenka OK na żywo robi wrażenie [TYLKO U NAS]

i

Autor: Dawid Ziemba / Universal Music Poland Carla Fernandes śpiewa po polsku! Piosenka OK na żywo robi wrażenie [TYLKO U NAS]

Carla Fernandes śpiewa na balkonie po polsku! Piosenka OK na żywo [TYLKO U NAS]

2021-04-21 15:19

Carla Fernandes nie zwalnia tempa i nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po serii hiszpańsko i angielskojęzycznych utworach debiutuje wypuszczając utwór... w języku polskim! Jak brzmi piosenka OK? 18-latka zaśpiewała swoją premierową piosenkę na balkonie. Wideo możecie zobaczyć, tylko na ESKA.pl.

Carla Fernandes śpiewa pierwszy raz po polsku, co jest dużym zaskoczeniem. 18-latka do tej pory swoje utwory wykonywała głównie w języku hiszpańskim. Ma również na koncie piosenki w języku angielskim, a te cieszyły się dużą popularnością w serwisach streamingowych na całym świecie. Carla Fernandes postanowiła zrobić niespodziankę czytelnikom ESKA.pl i swoim fanom. Specjalnie dla Was zaśpiewała a capella wersję swojego premierowego utworu OK. Wszystko to podczas odpoczynku na balkonie. Zanim poznacie wersję studyjną możecie dowiedzieć się, jak brzmi pierwsza zwrotka i refren singla.

Carla Fernandes śpiewa na balkonie po polsku! Wyjątkowa wersja utworu OK [TYLKO U NAS]

Carla Fernandes - piosenka OK

Carla Fernandes po polsku to duże zaskoczenie dla wielu jej fanów. W zasadzie można potraktować, że artystka debiutuje na muzycznym rynku po raz drugi. 18-letnia wokalistka w swojej piosence OK porusza temat beztroskiego życia. Nie przejmuje się problemami, kłopotami i stara się czerpać z życia tyle dobra, ile się da.

Carla Fernandes pewna siebie, jak nigdy. TEKST piosenki OK, tylko na ESKA.pl!

Carla Fernandes z piosenką OK pojawi się premierowo w czwartek, 22 kwietnia 2021. Teledysk utworu będziecie mogli obejrzeć na kanale Carli Fernandes na YouTube.

Carla Fernandes - kariera

Carla Fernandes jest zarówno pochodzenia polskiego jak i hiszpańskiego. Wykonuje muzykę będącą mieszanką współczesnego popu i elementów latynoamerykańskich. Piosenkarka urodzona w Londynie, wychowana w wielokulturowej rodzinie w Polsce mówi po polsku, angielsku i hiszpańsku, więc międzynarodowy repertuar jest dla niej czymś naturalnym.