Camila Cabello w Polsce - 4 dowody na to, że artystka wystąpi w naszym kraju!

2019-11-22 11:41 MK
Camila Cabello
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Havana, Senorita, Liar to tytuły zaledwie kilku hitów z repertuaru Camili Cabello, które pokochali polscy fani. Wokalistka, będąca niegdyś członkinią grupy Fifth Harmony, cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Wielu wielbicieli z niecierpliwością wyczekuje jej koncertu w Polsce. Czy ich marzenie spełni się w 2020 roku? Na ESKA.pl przedstawiamy dowody na to, że jest to całkiem możliwe!

Camila Cabello w Polsce w 2020 roku to marzenie wielu polskich fanów. Artystka, która karierę zaczynała w popularnym na całym świecie girlsbandzie Fifth Harmony, dziś odpowiada sama za siebie. W 2017 roku, wypuszczając dwa single - OMG i Havana, Camila Cabello oficjalnie rozpoczęła działalność solową. Ta zmiana bardzo jej się opłaciła! Debiutancki album gwiazdy sprzedawał się doskonale, a największe gwiazdy muzyki zaprosiły ją do współpracy. Wokalistka może pochwalić się duetami między innymi z Markiem Ronsonem, Edem Sheeranem czy Shawnem Mendesem. Już niebawem, bo 6 grudnia, do sprzedaży trafi długo wyczekiwany album Camili - Romance, na którym znajdą się piosenki głównie o miłości. Wydawnictwo zwiastują hitowe single, takie jak Shameless, Liar, Cry For Me czy Easy. Wiadomo już również, że promocji krążka towarzyszyć będzie wielka trasa koncertowa - The Romance Tour.

Od kilku lat, Polska nie jest już pomijana przez światowe gwiazdy muzyki podczas planowania ich tras koncertowych. W zeszłym roku, w naszym kraju zagrali między innymi: Shawn Mendes, Miley Cyrus czy P!nk. Jedną z tych artystek, które jeszcze nie wystąpiły w Polsce jest właśnie Camila Cabello. Gwiazda nie zaśpiewała u nas ani z zespołem Fifth Harmony, ani też po rozpoczęciu kariery solowej. Czy zmieni się to w przyszłym roku? Mamy 4 dowody na to, iż jest to możliwe!

Camila Cabello w Polsce

1. Za pośrednictwem strony internetowej, Camila Cabello ogłosiła, że wyrusza w wielką trasę koncertową. W przeciwieństwie do poprzedniej, gwiazda zagra wiele koncertów w Europie. Europejska część tournee rozpocznie się 26 maja w Oslo, a zakończy 1 lipca w Madrycie.

2. Między zakończeniem europejskiej części The Romance Tour, a rozpoczęciem amerykańskiej, Camila Cabello będzie miała aż 28 dni wolnego. Bardzo możliwe, że aż tak długa przerwa związana jest z planami dołożenia kolejnych koncertów w ogłoszonych już miastach, jak i w pozostałych.

3. Miesiące czerwiec, lipiec to najbardziej festiwalowy czas w naszym kraju. To właśnie wtedy odbywają się takie imprezy jak Orange Warsaw Festival oraz Open'er Festival. Bazując na udostępnionym przez artystkę harmonogramie, najbardziej prawdopodobny wydaje się być jej udział na tym drugim. Na Openerze wystąpi na pewno Taylor Swift - bliska przyjaciółka Camili.

4. Camila Cabello cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Aktualnie, aż trzy kompozycje z jej udziałem znajdują się w notowaniu 2 x Gorąca 20 Radia ESKA.

Najnowsze