Krystian Ochman

i

Autor: Paul Bergen/HOLLANDSE HOOGTE/East News

Cały na biało Krystian Ochman czaruje europejskich fanów. River wielkim hitem na świecie!

2022-05-07 10:52

Krystian Ochman nie przestaje promować swojej eurowizyjnej propozycji River, z którą będzie reprezentował nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Ubrany cały na biało wokalista zaśpiewał singiel w Madrycie, a fani wydarzenia nie mają wątpliwości, że jego szanse na zwycięstwo zwiększają się z każdym kolejnym występem.

Krystian Ochman ciężko pracuje, by jak najlepiej reprezentować nas podczas odbywającej się w tym roku w Turynie Eurowizji. Kilka tygodni temu artysta wyruszył w tournee po Europie, by dać się poznać europejskiej publiczności i zapoznać jak najwięcej osób ze swoim utworem River, który został wybrany najbardziej godnym usłyszenia przez cały świat spośród wszystkich biorących udział w krajowych eliminacjach do konkursu. Krystian Ochman ma za sobą występy między innymi w Londynie oraz Tel Awiwie. Teraz przyszedł czas na Madryt. Cały na biało zwycięzca The Voice of Poland 11 zaśpiewał podczas zorganizowanego w stolicy Hiszpanii pre-party w taki sposób, że wszyscy zgromadzeni pod sceną mieli ciarki na całym ciele. Zachwytów nie brakuje też w komentarzach pod zamieszczonym na YouTubie zapisem koncertu! Zdaniem wielu internautów Ochman ma realne szanse na odniesienie pierwszego w historii naszego kraju zwycięstwa.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Krystian Ochman oczarował Hiszpanię

Z każdym kolejnym występem Krystian Ochman czuje się coraz pewniej. To idealne przygotowanie przez Eurowizją 2022, której start już... za niespełna miesiąc! Podczas eurowizyjnego pre-party w Madrycie polski wokalista dał z siebie wszystko, co ma odbicie w pozostawionych przez fanów komentarzach.

Im więcej oglądam jego występów, tym bardziej chcę, żeby wygrał. Pozdrowienia z Węgier!

Krystian Ochman to wyjątkowy głos z bardzo współczesną balladą o bardzo słowiańskim posmaku!!! Jako kibic byłem wczoraj na La Riviera i wiem, że wielu hiszpańskich fanów będzie na niego głosować. Dalej, Krystian!!!

Po wszystkich pre-parties chyba wszyscy możemy się zgodzić, że Ochman jest najlepszy w tym roku i na pewno zdobędzie głosy jury - piszą zachwyceni wokalistą fani konkursu.

My również jesteśmy przekonani, że Krystian Ochman oczaruje swoim talentem i osobowością całą Europę. Sami zobaczcie!

Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie