C-BooL ze statuetką ESKA Music Awards 2016! Never Go Away najlepszym hitem!

2016-08-27 14:57

C-BooL ze statuetką ESKA Music Awards 2016! Przebój ostatnich miesięcy zatytułowny Never Go Away został najlepszym hitem! GRATULUJEMY!!!

C-BooL triumfuje na ESKA Music Awards 2016! Polski DJ, którego muzykę znają ludzie na całym świecie zgarnął statuetkę w kategorii EMA 2016: najlepszy hit, oczywiście za piosenkę Never Go Away. W swojej kategorii pokonał takie przeboje ostatnich miesięcy jak: Pomimo burz Antka Smykiwiecza, Tamta dziewczyna Sylwii Grzeszczak, Cool Me Down Margaret i W dobrą stroną Dawida Podsiadło.

Never Go Away najlepszym hitem EMA 2016

Never Go Away w błyskawicznym tempie od premiery podbił polskie listy przebojów. Dodatkowo już w lipcu został oficjalnie międzynarodowym singlem. C-BooL początkowo otrzymał propozycję z kilku krajów Europy. Wytwórnie walczyły i prześcigały się w ofertach. Odbierając statuetkę ESKA Music Awards 2016 w kategorii najlepszy hit C-BooL tylko potwierdził, że to właśnie Never go Away jest bezkonkurencyjnym hitem kończących się wakacji! Występ na gali EMA 2016 był przysłowiową kropką nad i. Publiczność wspólnie z wokalstką, która towarzysyła C-BooL'owi na scenie, odśpiewała Never Go Away. Do wspólnego śpiewania we fragmencie piosenki dołączył nawet sam DJ. To było genialne show! 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze