Burza z gradem w Polsce

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS Burze z gradem w Polsce

BURZE Z GRADEM w całej Polsce! Meteorolodzy biją na alarm

2022-06-09 11:13

Czwartek 9 czerwca będzie obfitować w silne burze z gradem. Prognozy pogody na koniec tygodnia nie zachwycają. Jak podają meteorolodzy, w całej Polsce spadnie deszcz, a gdzieniegdzie grad. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał odpowiednie alerty, które zaczną obowiązywać po południu. Szczegóły w artykule.

Pogoda na czwartek 9 czerwca - IMGW ostrzega przed silnymi burzami z gradem! Ostatnie tygodnie przyniosły zdecydowaną poprawę w pogodzie. Po chłodnych, jak na tę porę roku dniach, na termometrach zobaczyliśmy w końcu nawet 27 stopni Celsjusza! Dobiegający końca tydzień sprawił, że wszyscy poczuliśmy, jakby lato było już w pełni. Nieodzownym elementem lata są niestety burze. Najnowsze prognozy pogody nie ucieszą mieszkańców Polski. Jak zapowiadają bowiem synoptycy, czwartkowe popołudnie upłynie nam pod znakiem intensywnych opadów deszczu. To jednak nie koniec! Gdzieniegdzie odnotowany zostanie również grad. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, który na bieżąco monitoruje zmiany zachodzące w pogodzie, wystosował już odpowiednie alerty, które zaczną obowiązywać po południu. Będzie wietrznie!

Kiedy wypada Boże Ciało w 2022 roku? Czy jest dniem wolnym od pracy?

Sonda
Czy jesteście wrażliwi na zmiany pogody?

Burze z gradem w Polsce

IMGW ostrzega przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi w czwartek 9 czerwca. Właściwie w całym kraju odnotowane zostaną burze z gradem. W związku z tym IMGW wydał już odpowiednie alerty I i II stopnia. Zaprezentowane ostrzeżenia mają zacząć obowiązywać od godziny 14:00. W obszarze ostrzeżeń 2 stopnia prognozowane są opady deszczu od 30 do 50 mm oraz porywy wiatru sięgające nawet 75 km/h.

Julia Żugaj o kopiowaniu Sanah. Przyznała to wprost!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE