Ile w minutę zarabia Budda? Wyliczona kwota zwali was z nóg!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KUPIŁEM DRUGIE LAMBORGHINI / Budda. TV Ile w minutę zarabia Budda? Wyliczona kwota zwali was z nóg!

GWIAZDY

Ile w minutę zarabia Budda? Wyliczona kwota zwali was z nóg!

2024-03-03 14:07

Budda dał się poznać jako szczodry Youtuber, który chce dać młodym to, czego on nigdy nie dostał. Dlatego też, biorąc pod uwagę jego finansowe decyzje, pojawiają się pytania odnośnie tego, ile naprawdę zarabia Budda. Jakie pieniądze wpływają na konto jednego z najpopularniejszych, a na pewno jednego z najbardziej hojnych Youtuberów? Przekonajcie się sprawdzając wyliczenia już teraz.

Spis treści

  1. Budda - ile zarabia?
  2. Zarobki Buddy - na czym zarabia?

Ile w minutę zarabia Budda? Pieniądze, które wpływają na konto wielkiego miłośnika motoryzacji zaczęły interesować większość osób dopiero od początku lipca 2023. Wtedy pod domem dziecka pojawiła się tajemnicza skrzynka, którą, jak się później okazało, to właśnie Kamil Labudda podrzucił. Otwierający nie kryli zaskoczenia, że w środku znalazło się kilka kilogramów słodyczy oraz 100 tysięcy złotych. Zarobki Buddy wywołały także ciekawość po filmie, jaki opublikował na swoim kanale w połowie lipca. Pokazał, że rozdał jeden milion złotych swoim widzom, w całej Polsce. W przeszłości też wrzucił 10 tysięcy złotych do puszki jednego z wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niedawno natomiast dał znać, że kupił i postawił w swoim garażu Lamborghini Huracana. Głośno też było o tym, że Budda spełnił marzenie chorego widza, a to, co zrobił porusza najtwardsze serca!

Budda - ile zarabia?

Ile zarabia Budda? Skoro kupuje luksusowe samochody, żyje bogato, dysponuje pieniędzmi, które może rozdać widzom, to znaczy, że zarabia bardzo dużo. Jeden z Tiktokerów postanowił to przeliczyć patrząc na statystyki dostępne w serwisie Social Blade. Z obliczeń użytkownika lordkaszka wynika, że Budda zarabia w rok ponad 14,6 milionów złotych. W jeden miesiąc może zainkasować nawet 1,2 miliona złotych, 305 tysięcy w tydzień, 43 tysiące złotych w dzień, 1,8 tysiąca w godzinę, czyli 30 złotych w minutę. Oczywiście do kwot, szczególnie tych na minutę, dzień oraz tydzień należy podchodzić z dystansem, bo zarobki nie są proporcjonalne. 

Zarobki Buddy - na czym zarabia?

Budda na YouTube zarabia głównie na reklamach z AdSense. Na ostateczną kwotę mają wpływ takie czynniki, jak liczba wyświetleń i długość oglądania filmów. Youtuber kochający motoryzację rzadko kiedy podejmuje jakąś współpracę reklamową, za którą otrzymuje dodatkową gratyfikację. W styczniu 2023 rozmawiając z Boxdelem przypomniał, że kwota za wyświetlenia jest dużo niższa niż np. za kontrakty reklamowe. Nie chciał natomiast wchodzić w szczegóły, bo kwoty za reklamy są informacjami niejawnymi i często zleceniodawcy nie życzą sobie ujawniać sum na umowach.

Budda - wiek, wzrost, dom dziecka, zarobki, dziewczyna. Kim jest Kamil Labudda?

Budda jednocześnie zdradził, że za wyświetlenia nie zwraca mu się nawet połowa kosztów. W 2022 roku miał zarobić 661 tysięcy złotych, czyli średnio 55 tysięcy miesięcznie. Natomiast od samego początku, czyli od września 2019 jego kanał zarobił 1,1 miliona złotych. Wzięliśmy pod lupę orientacyjne zarobki Buddy za wyświetlenia w maju 2023. Youtuber zanotował ponad 6 milionów wyświetleń i biorąc pod uwagę przelicznik, o jakim pisali niedawno inni twórcy, że za 10 milionów wyświetleń można zarobić około 150 tysięcy złotych, Budda na YouTube mógł zgarnąć za jeden miesiąc około 90-120 tysięcy złotych.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
Listen on Spreaker.