Brodka: koncert online z Clashes Tour. Stream na żywo

2016-11-25 17:48
Brodka: koncert online z Clashes Tour. Stream na żywo
Autor: fot. WBF Brodka: koncert online z Clashes Tour. Stream na żywo

Brodka zaprasza na stream online na żywo swojego koncertu z trasy koncertowej Clashes Tour.

Koncert Brodki online na żywo w streamingu. Dla wszystkich, którzy nie mogą pojawić się w poniedziałek, 28 listopada 2016 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu mamy świetną wiadomość. Artystka postanowiła umożliwić internautom obejrzenie jednego ze swoich koncertów na trasie promującej swój ostatni album Clashes. Jest to pierwsza płyta artystki nagrana w pełni w języku angielskim. Dzięki temu krążek została wydany niemalże w całej Europie, a wokalistka poza występami w Polsce, na swojej trasie uwzględniła też koncerty w takich krajach jak Węgry, Czechy, Niemcy oraz Austria.

Brodka - koncert online na żywo

Streaming koncertu Brodki w Poznaniu dostępny będzie na Facebooku na profilu T-Mobile Electronic Beats oraz na stronie internetowej ElectronicBeats.pl. Zaproszenie od Brodki do oglądania jej koncertu na żywo w internecie możecie obejrzeć poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze