Brodka jurorką w konkursie. Zwycięzca wystąpi na Open'er Festival 2017!

2017-03-28 15:42
Open'er Festival 2017: Monika Brodka zdecyduje, kto wystąpi
Autor: fot. materiały prasowe Media Forum Open'er Festival 2017: Monika Brodka zdecyduje, kto wystąpi

Monika Brodka w Jury konkursu Firestone Headliners of Tomorrow dla młodych, zdolnych muzyków. Wraz z pozostałymi członkami Jury wyłoni TOP 3 finalistów i spośród tej trójki publiczność wybierze jednego wykonawcę, który zagra koncert na Firestone Stage - oficjalnej scenie Open’er Festival 2017.

Monika Brodka w Jury konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow. W pierwszym etapie konkursu muzycy będą mogli zgłaszać swoje autorskie piosenki w formacie audio lub video za pośrednictwem strony www.konkursfirestone.pl. To właśnie spośród nich Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP 3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni profesjonalnymi video sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia br. Etap drugi rozstrzygnie się poprzez internetowe głosowanie publiczności. Na stronie konkursu zostaną opublikowane nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. To na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2017.

Brodka zdecyduje, kto wystąpi na Open'er Festival 2017

- Mam wielką nadzieję, że poprzez nasz konkurs znajdziemy naprawdę zdolnych artystów, dla których występ na Open’er Festival będzie dopiero początkiem długiej kariery. Jestem bardzo ciekawa, co do nas przyślecie, będziemy słuchać uważnie! - mówi Monika Brodka, Juror konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow. Nagrody czekają również na głosujących. Jeżeli fani po głosowaniu dodatkowo uzasadnią swoją decyzję, otrzymają szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone.

 

źródło: materiały prasowe Media Forum

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze