Brodka: Horses - teledysk do singla promującego płytę Clashes!

2016-03-31 17:31
Brodka: Horses - teledysk do singla promującego płytę Clashes!
Autor: Fot. Screen z YouTube Klip do singla promującego płytę Brodki

Brodka zaprezentowała teledysk do utworu Horses, który jest singlem promującym płytę Clashes! Klip możesz już teraz zobaczyć na ESKA.pl!

Brodka zaprezentowała teledysk do utworu Horses, który jest singlem promującym płytę Clashes! Premierę swojego albumu artystka zaplanowała na 13 maja. Jednak Monika Brodka na Enea Spring Break 2016 wystąpi już w kwietniu, gdzie zaprezentuje premierowo materiał z nadchodzącego albumu. O nowej płycie Brodki głośno jest nie tylko w Polsce, ale też na świecie, a to ze względu na europejski kontrakt, który podpisała artystka. Dzięki niemu krążek Clashes ukaże się w całej Europie.

>> Brodka - Clashes: okładka, tracklista i cena nowej płyty 2016

Brodka: Horses - teledysk

Pierwszy klip z nadchodzącej płyty powstał do kawałka Horses. Zagraniczny portal The Fader w tekście tej piosenki zauważył m.in. nawiązania do wydanej niedawno książkowej biograficznej Kim Gordon. W klipie, który powstał do kawałka Horses widzimy Brodkę leżącą na stole operacyjnym. Obok niej stale chodzą dwaj nietypowo i tajemniczo wyglądający naukowcy bądź lekarze. Eksperymentują oni na wokalistce korzystając z brokatowego sprayu i odblaskowych przedmiotów.

 

>> Beyonce - Formation: tracklista i data premiery nowej płyty Beyonce!

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze