Brodka - Clashes: okładka, tracklista i cena nowej płyty 2016

2016-03-11 11:45
Brodka - Clashes: okładka, tracklista i cena nowej płyty 2016
Autor: fot. okładka płyty Brodka - Clashes: okładka, tracklista i cena nowej płyty 2016

Brodka prezentuje okładkę i tracklistę Clashes. Przy okazji sprawdzamy, gdzie i w jakiej cenie można kupić nową płytę Brodki 2016 z autografem

Brodka - Clashes: piosenkarka prezentuje okładkę i tracklistę nowej płyty 2016. Na następcy albumu Granda z 2010 roku znajdzie się w sumie 11 premierowych kompozycji, w tym znany już singiel Horses. Piosenka powoli podbija listy przebojów w Polsce, ale warto pamiętać, że tym razem Brodka stara się także zdobyć serca słuchaczy na zagranicznych rynkach. Przypomnijmy, że płyta Clashes ukaże się 13 maja w całej Europie. Stało się to możliwe za sprawą międzynarodowego kontraktu z belgijską wytwórnią PIAS Recordings.

Nowa płyta Brodki 2016: okładka lista piosenek

Do okładki nowej płyty Brodki wykorzystano zdjęcie z tej samej sesji zdjęciowej, z której pochodzi fotka promująca pierwszy singiel Horses. Tytuły wszystkich piosenek możecie sprawdzić na oficjalnej trackliście Clashes, która znajduje się poniżej:

 1. Mirror Mirror
 2. Horses
 3. Santa Muerte
 4. Can't Wait For War
 5. Holy Holes
 6. Haiti
 7. Funeral
 8. Up In The Hill
 9. My Name Is Youth
 10. Kyrie
 11. Hamlet

Fanów Brodki z pewnością ucieszy fakt, iż pomimo światowego rozmachu związanego z wydaniem nowego krążka, Clashes można nabyć w atrakcyjnej cenie 39.99 zł. Dla tych, którzy chcą kupić nową płytę Brodki 2016 w jeszcze niższej cenie, polecamy przedsprzedaż albumu na stronie www.sklepzmuzyka.pl. Co ważne, zamawiając go na tej stronie, każdy egzemplarz z limitowanej puli otrzymamy z oryginalnym autografem Brodki. Melomanów powinien też ucieszyć fakt, iż Clashes dostępne będzie także na winylu.

Czekacie na nową płytę Brodki? 

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze