Britney Spears zabiera się do pracy nad nową płytą! Sprawdź, o czym tweetuje gwiazda tylko na Eska.pl [VIDEO]

2013-01-08 13:55

Britney Spears wystartowała z pracami nad swoim ósmym solowym albumem. Piosenkarka po wcześniejszych zapowiedziach nowego krążka dała znak swoim fanom, że wkracza już do studia nagraniowego. Radosną informacją podzieliła się ze swoimi słuchaczami na Twitterze. Co napisała pop gwiazda?

Britney Spears na początku 2013 roku potwierdziła, że zamierza sprezentować fanom ósmą w swojej karierze płytę. Amerykańska wokalistka po głośnych zapowiedziach nowego krążka wkroczyła już do studia nagraniowego i rozpoczęła prace nad piosenkami. Pop gwiazda doskonale wie, że nowy projekt pochłonie jej bardzo dużo czasu, którego nie chce już marnować.

Widzę, że dużo mówi się o mojej nowej muzyce. Cieszy mnie wasze zainteresowanie ;). W 2013 czeka mnie sporo pracy! Zatem do dzieła! - napisała na Twitterze wyraźnie podekscytowana piosenkarka.

2013 rok zapowiada się naprawdę bardzo pracowicie dla autorki takich hitów jak Piece Of Me i Womanizer. Wokalistka zgodnie z pojawiającymi się w sieci plotkami ma zagrać w trzeciej części Kac Vegas. Wciąż nie wiadomo, czy Brit powróci na fotel jurora w trzeciej edycji amerykańskiej wersji X Factor.

>>> Britney Spears nagra piosenkę do Hangover 3? Pop gwiazda ma wystąpić w Kac Vegas 3 [AUDIO]Zobacz na Eska.pl Scream & Shout - Will.i.am ft. Britney Spears!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze