Breakaway - Avril Lavigne: hit Kelly Clarkson w oryginalnej wersji! Która zaśpiewała lepiej? [AUDIO]

2014-04-02 13:44

Breakaway od Avrill Lavigne przeciekło na YouTube. Właśnie tak, hit Kelly Clarkson w oryginale został nagrany przez Lavigne a jej demo Breakaway to nagranie, którego fani wokalistki szukają w internecie od 2001 roku. Na ESKA.pl Breakaway w wykonie Avril Lavigne do porównania ze znaną wersją Kelly Clarkson. Która lepiej?

Avril Lavigne Breakaway nagrała przed Kelly Clarkson - piosenka była napisana z myślą o autorce hitu Sk8er Boi. Demo Breakaway od Avril Lavigne przeciekło do sieci wprawdzie 1 kwietnia 2014 roku, ale biorąc pod uwagę, że piosenkarka w ramach prima aprilisowych żartów przygotowała skecz z Miley Cyrus, nikt nie traktuje nagrania jako nieprawdziwego.

Jak brzmi Avril Lavigne w Breakaway? Ze względu na to, że dość łagodnie i mało buntowniczo, są jednak głosy, że nie możemy wierzyć temu przeciekowi. Z drugiej strony warto pamiętać, że piosenkę Avril nagrywała ładnych kilka lat temu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl prezentujemy dwie dostępne w sieci wersje Breakaway, zarówno śpiewaną przez - jak zakłada większość - Avril Lavigne i w wersji Kelly Clarkson. Która odsłona hitu podoba się Wam bardziej? Komentarze i czat do Waszej dyspozycji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze