Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Bujający numer hitem lata?

i

Autor: single cover art Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Bujający numer hitem lata?

Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Utwór śpiewa znany wokalista!

2022-05-20 10:11

Like A Ghost to piosenka, na którą trzeba zwrócić uwagę, którą trzeba sprawdzić, jeśli poszukujecie bujających letnich numerów. Za utwór odpowiadają bracia, Brave i Beathunter. Jak brzmi ich wspólne dzieło? Przekonajcie się słuchając już teraz.

20 maja 2022 to ważny dzień w karierze artysty, którego znacie jako Brave. Polski DJ i producent muzyczny, mający na koncie taneczne covery hitów I Just Called To Say I Love You, czy chociażby Flames Of Love powraca z nowym, potencjalnym hitem. Na zbliżające się wielkimi krokami wakacje wraz bratem ukrywającym się pod pseudonimem Beathunter przygotował autorską produkcję zatytułowaną Like A Ghost. Lato to nie tylko numery porywające na parkiet, to także klubowe kawałki, które wprowadzają klimat nostalgii i pozwalają choć na chwilę przywołać wspomnienia. 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Brave x Beathunter - piosenka Like A Ghost

Piosenka Like A Ghost opowiada o trudności pogodzenia się z utratą kogo ś bliskiego i o wspomnieniach, które po stracie pozostają z nami na zawsze. Mimo melancholijnego wydźwięku, housowe, letnie brzmienie kawałka zachęca do tańca i z całą pewnością będzie wybrzmiewać w głośnikach wielu plażowych klubów i barów

Like A Ghost - kto śpiewa?

Like A Ghost wyśpiewał artysta, który już w przeszłości pojawiał się gościnnie w piosence innego producenta. Kto śpiewa w nowej piosence Brave'a? To Brandon Chase, którego doskonale znacie z hitu Wonderland! To własnie C-BooL stoi za odkryciem talentu tego młodego wokalisty. 

Sonda
Najlepsza premiera 3. tygodnia 2022 to...