Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Utwór śpiewa znany wokalista!

2022-05-20 10:11
Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Bujający numer hitem lata?
Autor: single cover art Brave i Beathunter z wakacyjnym kawałkiem Like A Ghost. Bujający numer hitem lata?

Like A Ghost to piosenka, na którą trzeba zwrócić uwagę, którą trzeba sprawdzić, jeśli poszukujecie bujających letnich numerów. Za utwór odpowiadają bracia, Brave i Beathunter. Jak brzmi ich wspólne dzieło? Przekonajcie się słuchając już teraz.

20 maja 2022 to ważny dzień w karierze artysty, którego znacie jako Brave. Polski DJ i producent muzyczny, mający na koncie taneczne covery hitów I Just Called To Say I Love You, czy chociażby Flames Of Love powraca z nowym, potencjalnym hitem. Na zbliżające się wielkimi krokami wakacje wraz bratem ukrywającym się pod pseudonimem Beathunter przygotował autorską produkcję zatytułowaną Like A Ghost. Lato to nie tylko numery porywające na parkiet, to także klubowe kawałki, które wprowadzają klimat nostalgii i pozwalają choć na chwilę przywołać wspomnienia. 

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Brave x Beathunter - piosenka Like A Ghost

Piosenka Like A Ghost opowiada o trudności pogodzenia się z utratą kogo ś bliskiego i o wspomnieniach, które po stracie pozostają z nami na zawsze. Mimo melancholijnego wydźwięku, housowe, letnie brzmienie kawałka zachęca do tańca i z całą pewnością będzie wybrzmiewać w głośnikach wielu plażowych klubów i barów

Like A Ghost - kto śpiewa?

Like A Ghost wyśpiewał artysta, który już w przeszłości pojawiał się gościnnie w piosence innego producenta. Kto śpiewa w nowej piosence Brave'a? To Brandon Chase, którego doskonale znacie z hitu Wonderland! To własnie C-BooL stoi za odkryciem talentu tego młodego wokalisty. 

Sonda
Najlepsza premiera 3. tygodnia 2022 to...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze