Brat Roksany Węgiel podbija Instagrama. Mało kto wie, że ma wielki talent

2021-07-27 11:36
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Zapewne nie każdy wie o tym, że Roksana Węgiel ma dwóch młodszych braci: Maksymiliana i Tymoteusza. Obaj są oczkami w głowie piosenkarki, która chętnie dzieli się w sieci spędzonymi z nimi chwilami. Teraz artystka poprosiła fanów o to, by zaobserwowali Maksa na Instagramie po tym, jak jego poprzednie konto zostało zablokowane. Widać podobieństwo?

Roksana Węgiel - młodszy brat piosenkarki Maks podbija Instagrama! Wystarczył jeden apel na story najpopularniejszej nastolatki w Polsce, by konto dziewięciolatka zaczęły obserwować tysiące osób z całej Polski. Znana z The Voice Kids piosenkarka nigdy nie ukrywała, że młodszy od niej o sześć lat brat jest jej oczkiem w głowie. Roxie sumiennie wypełnia obowiązki starszej siostry, wspierając Maksa na każdym kroku. Zanim chłopiec sam założył pierwsze konto na Instagramie, które niestety zostało zablokowane, fani Roksany Węgiel mogli go oglądać na jej profilach. Wokalistka regularnie zamieszczała w sieci nagrania oraz zdjęcia z Maksem. To właśnie dzięki niej dowiedzieliśmy się, że Maksymilian również posiada muzyczny talent.

Tego mogliście nie wiedzieć o bracie Roksany Węgiel! Okazuje się, że w żyłach rodzeństwa płynie muzyczna krew. Chłopiec nie ma w planach zostania wokalistą, tak jak jego siostra, ale z pewnością chciałby zostać profesjonalnym muzykiem. Maks doskonale radzi sobie z grą na pianinie, czego dowodem jest zamieszczone przez Roxie na Tik Toku wideo. Rodzeństwo Węgiel połączyło siły i nagrało cover utworu Johna Legenda.

Brat Roksany Węgiel - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z poczynaniami młodszego brata Roxie, koniecznie zajrzyjcie na jego Instagrama. Maks z pewnością niejednokrotnie nas zaskoczy! Kto wie - być może za jakiś czas zobaczymy go na jednej scenie z Roksaną? Młody pianista działa w sieci pod nickiem @maximus_wegiel_. Na profilu chłopca znalazły się jego zdjęcia z Roksaną oraz Tymkiem.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
Najnowsze