Brat Roksany Węgiel ma jeszcze jeden talent. Gwiazda z dumą pochwaliła się tym w sieci

2022-01-19 12:52
Roksana Węgiel
Autor: Pawel Murzyn/East News

Roksana Węgiel ma doskonałe relacje ze swoim młodszym bratem Maksem. Wokalistka regularnie pokazuje go w swoich mediach społecznościowych. To właśnie dzięki niej wiemy, że chłopak także posiada talent muzyczny. Okazuje się, że granie na instrumentach to niejedyna jego zdolność. Artystka pochwaliła się efektami w sieci.

Brat Roksany Węgiel pójdzie w ślady siostry i sam zostanie wokalistą? Na to się nie zanosi, jednak trzeba przyznać, że Maks ma naprawdę wielki talent muzyczny. Dumna siostra wielokrotnie publikowała w mediach społecznościowych nagrania z 10-latkiem, na którym widać było, że doskonale radzi sobie on z grą na pianinie. Rodzeństwo Węgiel pokusiło się nawet o stworzenie muzycznego duetu. Roksana jak zwykle dała czadu jako wokalistka, natomiast Maks zagrał jej linię melodyczną z hitu Johna Newmana. Okazuje się, że młodszy brat gwiazdy polskiej sceny muzycznej ma jeszcze jeden talent. Artystka zamieściła na Instagramie zdjęcia, które, jak się okazało, zrobił jej właśnie 10-letni Maks. Internauci zachwycili się jego czujnym okiem.

Sonda
Czy Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami to dobry pomysł?

Roksana Węgiel ma zdolnego brata!

Mało kto wiedział o tym, że Maks Węgiel to nie tylko uzdolniony instrumentalista, ale również fotograf. 10-latek zrobił sesję starszej siostrze, a ona podzieliła się efektami na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób. Internauci są zachwyceni.

dobry fotograf z tego maksia hahah

czyzby Maks fotograf??😼😼

Uuu Maksiu fotograf💙😳 - piszą.

Spodziewaliście się, że posiada także taki talent?

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze