Brand New Start - Iza Lach i Snoop Lion. Posłuchaj ich nowej piosenki na Eska.pl [AUDIO]

2013-05-31 12:23

Brand New Start to tytuł nowego singla Snoop Liona oraz Izy Lach. To kolejna piosenka nagrana przez artystę z polską wokalistką. Iza wielokrotnie współpracowała ze Snoopem, a ich wspólne single odniosły wielki sukces. Posłuchaj na Eska.pl nowej piosenki Snoopa Liona oraz Izy Lach.

Brand New Me to nowa piosenka Snoopa Liona i Izy Lach. Współpraca Snoopa z polską wokalistką układa się bardzo dobrze i być może już wkrótce usłyszycie ich kolejne, nowe piosenki. Dotychczas ta pochodząca z Łodzi wokalistka wystąpiła na najnowszej płycie Snoopa Liona Reincarnated, która zwieńczyła jego duchową przemianę. Artysta wcześniej zajmował się rapem i znany był jako Snoop Dogg. W pewnym momencie postanowił jednak zmienić swoje życie i styl muzyczny. Przeprowadził się na Jamajkę i tam zaczął tworzyć kawałki w klimacie reggae.

>>>Miley Cyrus zaśpiewała razem ze Snoopem Lionem!

Snoop Lion lubi współpracować z pięknymi wokalistkami. Niedawno swoją premierę miał najnowszy teledysk Ashtrays and Heartbreaks, który powstał we współpracy z Miley Cyrrus.

Czy podoba wam się Brand New Start w duecie z Izą Lach?

Posłuchaj Brand New Start - Snoop Lion i Iza LachNie czytałeś jeszcze?

Ursynalia 2013. Sprawdź, kto wystąpi na Ursynaliach 2013


EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze