Brak hasła w Kole Fortuny rozbawił publiczność. Uczestnicy 2-minuty szukali liter!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Koło Fortuny - wpadka BRAK HASŁA Brak hasła w Kole Fortuny rozbawił publiczność. Uczestnicy 2-minuty szukali liter!

ŚMIESZNA SYTUACJA

Brak hasła w Kole Fortuny rozbawił publiczność. 2-minuty szukali liter!

2024-04-19 11:11

Brak hasła w Kole Fortuny wywołał duże zdziwienie wśród uczestników, a także rozbawił publiczność i prowadzących w studio. Osoby walczące o pieniądze w teleturnieju przez blisko 120 sekund poszukiwały poprawnych liter aż w końcu jakimś cudem im się to udało. Zobaczcie sami już teraz.

Spis treści

  1. Brak hasła w Kole Fortuny - wpadka

Brak hasła w Kole Fortuny rozbawił publiczność oraz internautów, którzy postanowili odgrzebać stare nagranie i tchnąć w nie drugie życie. Niedawno też dużą popularnością cieszyła się wpadka w Kole Fortuny, jaka nie powinna się nigdy przydarzyć. W tej sytuacji jednak uczestnicy przez blisko dwie minuty starali się znaleźć literkę, która znajdowała się w wyznaczonym haśle z kategorii "żeglarstwo". Typowali, zgłaszali i z pewnością powoli zaczęli myśleć, że produkcja popełniła błąd. Aż jedenaście liter z rzędu było podanych błędnie, co nigdy wcześniej się nie przydarzyło. 

Litera, która jest także cyfrą rzymską. Wpadka w Familiadzie zadziwiła Strasburgera!

Wpadki i tajemnice ukryte w bajkach

Brak hasła w Kole Fortuny - wpadka

Uczestnicy Koła Fortuny zmierzyli się najprawdodobniej z najtrudniejszym hasłem w historii programu. Nawet to najdłuższe nie było tak trudne, bo osoby biorące udział w teleturnieju od razu celnie trafiali w literki. Tym razem kolejno błędnie typowali:

D jak Danuta

S jak Stanisław

Z jak Zenon

T jak Tadeusz

P jak Piotr

M jak Marzena

H jak Hania

K jak Kinga

Ł jak Łukasz

B jak Barbara

C jak Czesław

- żadnej z tych liter nie było na tablicy, a publiczność oraz prowadzący po blisko dwóch minutach głośno się śmiali. Dopiero Pan Krystian postawił na literkę "G", która stanowiła część hasła. Za odgadnięcie otrzymał głośne brawa! Później padały jeszcze literki "W", "N", "F", "L", "R", "Ż" i finalnie hasłem było Refowanie Żagli. Jedna z kopii filmiku na YouTube przekroczyła jeden milion wyświetleń.