święta, boże narodzenie

i

Autor: pixabay.com

Boże Narodzenie 2021 - najlepsze i najśmieszniejsze świąteczne MEMY

2021-12-23 15:28

Boże Narodzenie to zawsze najbardziej wyczekiwane święto niemalże na całym świecie. W Polsce kojarzy się to nie tylko z ozdobami, potrawami i spotkaniami z rodziną, ale także z internetem pełnym świątecznych memów. Potrafią naprawdę rozbawić! W ESKA.pl prezentujemy najlepsze obrazki i memy na święta Bożego Narodzenia 2021.

Boże Narodzenie 2021 - najlepsze i najśmieszniejsze świąteczne memy. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Od kilku tygodni cały świat żyje już nadchodzącymi świętami. W miastach możemy już zobaczyć spektakularne dekoracje świetlne. Centra handlowa wypełniły się już ofertami prezentów i dekoracji do domów. Niektórzy ubrali już nawet choinkę, a w radiach można już usłyszeć kolędy i bożonarodzeniowe piosenki. Święta to jednak ten czas, kiedy w internecie pojawia się wiele memów o świątecznej tematyce. Instagram i Facebook wypełnione są zabawnymi obrazkami, które rozbawiają nas w świątecznym czasie. Często możemy pożartować z tradycji i obyczajów, które bardzo dobrze znamy. Kilka przykładowych memów znajdziesz niżej.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Boże Narodzenie 2021 - memy

Memy to już nieodłączna część życia Polaków. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez przejrzenia najnowszych zabawnych memów. Nie inaczej jest w okresie świąt Bożego Narodzenia. Internauci szukają memów o świątecznych przygotowaniach czy o stereotypowanych rozmowach przy stole wigilijnym. Zobacz przykładowe memy: