Boże Narodzenie 2020 - jak zaplanować urlop? Jak wydłużyć sobie wolne?

2020-11-04 18:00
Boże Narodzenie 2020 - jak zaplanować urlop? Jak wydłużyć sobie wolne?
Autor: canva.com Boże Narodzenie 2020 - jak zaplanować urlop? Jak wydłużyć sobie wolne?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który spędzamy z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Wręczamy sobie wtedy prezenty i staramy się odpocząć od otaczającego nas świata. Jak zaplanować urlop i wydłużyć sobie wolne? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Boże Narodzenie 2020 - jak zaplanować urlop? Jak wydłużyć sobie wolne? Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy z bliskimi nam osobami. O tym, że nadchodzą wielkimi krokami bardzo często możemy przekonać się spacerując po centrach handlowych, które są udekorowane już od połowy listopada. Najczęściej wtedy ze sklepowych witryn możemy dowiedzieć się o świątecznych promocjach. Oprócz tego bardzo często już na początku grudnia większość z nas dekoruje swoje domy i mieszkania choinkami, światełkami i innymi ozdobami. A tradycją jest już Kevin w telewizji. Jednak jak zaplanować urlop i wydłużyć sobie wolne?

ESKA XD #008

Boże Narodzenie 2020 - urlop, wolne

Boże Narodzenie 2020 wypada dosyć niekorzystnie, ponieważ 25 grudnia jest w piątek. Przypomnijmy, że Wigilia, nie jest dniem wolnym, ale są skrócone godziny w niektórych zakładach pracy. Jak zatem zaplanować sobie dłuższe wolne? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Za pomocą czterech dni urlopu, który wybierzemy:

  • 28 grudnia (poniedziałek)
  • 29 grudnia (wtorek)
  • 30 grudnia (środa)
  • 31 grudnia (czwartek)

Zyskujemy, aż 10 dni wolnego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze