Bovska zapowiada album Sorrento! Kiedy premiera i jakie piosenki na krążku?

2020-04-08 15:21 RW
Bovska zapowiada album Sorrento! Kiedy premiera i jakie piosenki na krążku?
Autor: Bovska - Sorrento / okładka albumu 2020 Bovska zapowiada album Sorrento! Kiedy premiera i jakie piosenki na krążku?

Bovska stworzyła album Sorrento we współpracy z Janem Smoczyńskim, będącym współ-kompozytorem oraz producentem muzycznym albumu. Na krążku słychać nową odsłonę tej od początku elektryzującej współpracy. Chcecie więcej szczegółów? Poznacie je na ESKA.pl!

Bovska szykuje się wydania kolejnego albumu. Co jakiś czas odsłania karty, które tylko powodują większe zniecierpliwienie fanów. Okładka, jak i całe opakowanie, zostały zaprojektowane przez Bovską. Zdjęcie na okładce wykonał Łukasz Murgrabia, Bovska natomiast zmieniła je układając w kolaż. Więcej grafik stworzych przez Bovską znajduje się wewnątrz opakowania, jednak żeby je zobaczyć trzeba zaopatrzyć się w fizyczny nośnik albumu. Płyta Sorrento jest dopracowana do granic możliwości zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej, a fizyczne wydanie albumu - ze względu na walory artystyczne - ma wartość kolekcjonerską. Sorrento jest słodko-gorzkie. Bovska śpiewa o miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej. Śpiewa o wolności i właśnie o nią zadaję wiele pytań. Szuka sensu w tym co codzienne, zadaje pytania o podstawowe wartości, a czasem o to, co niewygodne.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bovska - piosenki i data premiery

Na krążku odkryjemy dwanaście utworów i dwa dodatki. Trzy z nich mają już swoje teledyski a mowa o świetnie przyjętych singlach: Leżałam, Będę przy tobie oraz Wujek G. Warstwę liryczną Bovska stworzyła sama, jak zawsze. Muzyka napisana została wspólnie z Janem Smoczyńskim, będącym także producentem muzycznym płyty. W jednym z utworów Bovskiej towarzyszy Vienio. Żeby go usłyszeć, trzeba będzie poczekać do premiery która już 24 kwietnia.

Bovska - tracklista Sorrento

 1. Ciao 
 2. Między nami 
 3. Leżałam
 4. Wujek G. 
 5. Włącz, wyłącz
 6. Sorrento
 7. Będę przy tobie
 8. Guziki feat. Vienio 
 9. Raty 
 10. Stany
 11. Paolo C. 
 12. UVA
 13. Pytania 
 14. Pa para rapa

Album Sorrento promuje i zapowiada chociażby singiel Między nami. Utwór inspiruje do zatrzymania się i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Zachęca by wsłuchać się w ciszę, dostrzec siebie nawzajem, ocenić to, jacy jesteśmy sami ze sobą, ale i z drugim człowiekiem. Bovska namawia do oddechu, do przyjrzenia się wartościom jakimi się kierujemy.

Najnowsze