Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost. Co łączy aktora z Dodą?

2018-04-24 15:00
Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost. Co łączy aktora z Dodą?
Autor: WBF Bohdan Łazuka

Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost, Doda - to tematy, o której pytacie najczęściej, wyszukując informacje o aktorze. Zbieramy je w jednym miejscu!

Bohdan Łazuka: wiek, dzieci, pochodzenie, wzrost, Doda - o te tematy pytacie Google najczęściej w związku ze słynnym aktorem. Co warto wiedzieć na jego temat? Bohdan Łazuka ma na swoim koncie wiele naprawdę rewelacyjnych ról, a jego postać w polskiej kinematografii jest już niemal legendarna. Sprawdź najważniejsze informacje na temat aktora i dowiedz się, co łączy go z Dodą!

Bohdan Łazuka: wiek

Aktor urodził się 31 października 1938 roku, w 2018 będzie obchodził 80. urodziny.

Bohdan Łazuka: dzieci

Łazuka ma dwoje dzieci: córkę Olgę i syna Adama.

Norbi: rodzice, żona, wiek. Gdzie mieszka muzyk?

Autor: brak danych

  Norbi: rodzice, żona, wiek. Gdzie mieszka muzyk? Te zagadnienia z życia Norbiego ciekawią was najbardziej i to właśnie je wpisujecie najczęściej w Google. Co warto wiedzieć na temat muzyka? Sprawdźcie najciekawsze informacje o Norbim! Zdradził on całkiem sporo informacji ze swoj

Bohdan Łazuka: pochodzenie

Aktor pochodzi z Lublina. W 1961 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 

Bohdan Łazuka: wzrost

Bohdan Łazuka ma 178 cm wzrostu.

Bohdan Łazuka: Doda

Aktor razem z wokalistką nagrali w grudniu 2017 roku wspólny utwór o tytule Między nami pokój. Piosenka pochodzi z płyty Łazuki Nocny Bohdan, która jest kompilacją duetów aktora z innymi artystami. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze