Blurred Lines Robina Thicke w nowym hicie YouTube: fan śpiewa hit irytując przechodniów! Zobacz [VIDEO]

2013-07-26 18:49

Czy Blurred Lines Robina Thicke może wkurzać? Tak, jeśli hit śpiewa fałszujący fan w miejscach publicznych. Jakie są reakcje przechodniów? Zobacz już teraz na ESKA.pl nowy hit YouTube z Blurred Lines. Śmieszne czy irytujące?

Blurred Lines Robina Thicke to hit, który mimo że jest ciągle grany przez radia, to wciąż podoba się słuchaczom ... chyba, że zaczyna je śpiewać fan bez krzty talentu wokalnego i to w miejscach publicznych. Efekt? Nawet Blurred Lines staje się irytujące.

>>> Teledysk do Blurred Lines Robina Thicke: parodia z półnagimi facetami! Lepsi niż seksi modelki? [VIDEO]

Prank z Blurred Lines w roli głównej już podbija sieć i pod koniec lipca 2013 roku możemy zaliczyć go do nowych hitów YouTube. Jak na żart reagowali wrobieni? Tylko nieliczni dołączyli się do nucącego piosenkę.

Większości jednak nie było do śmiechu. A jaka byłaby Wasza reakacja? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie poniżej. Miłego klikania ;)!


Zobacz Blurred Line w miejscach publicznych!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze