Bletka

i

Autor: Universal Music Polska

Nowość

Bletka wydaje singiel po angielsku. Tak brzmi "AWAYY"

2024-05-20 16:14

Bletka powraca z nową piosenką. Po wielkim sukcesie, jakim okazała się jej współpraca z Kizo, tym razem piosenkarka postawiła na solowy, anglojęzyczny utwór. Jej nowy singiel to "AWAYY". Czym ta propozycja różni się od jej dotychczasowej twórczości?

Po ogromnym sukcesie "B012", Bletka powraca z nowym singlem "AWAYY", udowadniając swoją wszechstronność i umacniając pozycję wschodzącej gwiazdy na polskiej scenie muzycznej. Utwór jest intrygującym połączeniem elementów elektronicznych i popowych, która przyciąga uwagę słuchaczy od pierwszych sekund.

"AWAYY" - o piosence

Decyzja Bletki o wydaniu "AWAYY", mimo trwającej współpracy z Kizo, podkreśla jej zaangażowanie w rozwijanie swojej niezależnej kariery artystycznej. To pokazuje jej determinację do eksplorowania nowych muzycznych horyzontów i wychodzenia poza utarte schematy.

Sunset Square 2024 - sanah i inne znane gwiazdy! Kto wystąpi? Gdzie kupić bilety?

Kizo i Bletka z nowym singlem "Hero"

Bletka - uznanie fanów

Bletka, dzięki swojej wyjątkowej umiejętności przekazywania emocji poprzez muzykę, zdobyła już serca wielu fanów. Jej nowy piosenka z pewnością będzie kolejnym krokiem w jej rozwijającej się karierze, a zarazem okazją do pokazania talentu międzynarodowej publiczności.