BLACKPINK zapowiadają nowy singiel. Królowe k-popu zaśpiewają ze specjalnym gościem!

2020-08-06 14:57 EK
BLACKPINK
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Polska BLACKPINK

Dziewczyny z BLACKPINK znowu zaskakują, a ich muzyczna nowość już niedługo ujrzy światło dzienne! Nie będzie to tylko piosenka, ale również długo wyczekiwany krążek. Kiedy odbędzie się oficjalna premiera nowego singla BLACKPINK? Kogo gościnnie w nim usłyszymy? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Królowe k-popu ogłaszają nowy singiel, a fani nie kryją radości! Debiutancki album BLACKPINK ukaże się już 2 października 2020 roku. Singlem promującym wydawnictwo jest numer How You Like That. Popowa piosenka zawiera wszystkie unikatowe elementy brzmienia grupy BLACKPINK oraz przesłanie, że nawet z najbardziej mrocznej sytuacji znajdzie się wyjście. Singiel w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy. Dodatkowo okazał się być najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii tej platformy.

BLACKPINK debiutowały już w 2016 EP-ką SQUARE ONE i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych k-popowych zespołów na całym świecie. Za sprawą mini-albumów SQUARE UP oraz Kill This Love, girlsband podbił serca milionów fanów na całym świecie. BLACKPINK to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli. Kiedy usłyszymy ich najnowszy singiel z gościem specjalnym?

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BLACKPINK - kiedy premiera nowej piosenki?

Nowy utwór BLACKPINK ukaże się już 28 sierpnia tego roku. Zespół nie podał jednak tytułu piosenki, lecz z plakatu zapowiadającego wydawnictwo dowiadujemy się, że w piosence pojawi się gość specjalny. Kto nim będzie? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

BLACKPINK
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Polska
Najnowsze