BLACKPINK w odsłonie, jakiej jeszcze nie znacie! Oficjalny zwiastun filmu już w sieci

2020-10-05 15:42
BLACKPINK
Autor: Universal Music Polska BLACKPINK

BLACKPINK ostatnimi czasy nie przestają zaskakiwać swoich fanów! To jeden z bardziej popularnych k-popowych girls bandów, o którym cały czas jest głośno! Jak widać dobra passa u artystek trwa w najlepsze! O czym teraz mówią fani? Zwiastun filmu o BLACKPINK jest numerem jeden w sieci!

BLACKPINK to najpopularniejszy girlsband na świecie! K-popowy zespół składający się z czterech artystek został założony w 2016 roku i w ostatnim czasie bije niemalże wszystkie rekordy popularności. Każda piosenka wokalistek w mgnieniu oka staje się hitem, co więcej 2 października 2020 roku BLACKPINK w końcu po 4 latach działaności wydały na świat swój pierwszy studyjny krążek THE ALBUM. O k-popowych wokalistkach jest tak głośno, że ich drogę na szczyt postanowił udokumentować Netflix, który właśnie rozpoczął pracę nad filmem dokumentalnym o BLACKPINK! Najpopularniejsza platforma streamingowa przybliży fanom, w jaki sposób te cztery artystki podbiły muzyczny rynek, w tak krótkim czasie i stały się gwiazdami największego formatu. BLACKPINK: Light Up the Sky, ponieważ tak będzie nazywał się dokument od BLACKPINK swoją premierę zaplanowaną ma na 14 października 2020, a już teraz o filmie jest niesłychanie głośno. Okazuje się, że w sieci właśnie ukazał się zwiastun nadchodzącej produkcji, który zdradza co nieco o nadchodzącym filmie BLACKPINK.

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?

Film o BLACKPINK - kiedy premiera?

Premiera filmu dokumentalnego o BLACKPINK pojawi się na Netflixie dokładnie 14 października 2020 roku!

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze