BLACKPINK okrzyknięte największym girlsbandem na świecie! Kto przed nimi miał taki tytuł?

2020-12-09 14:02
Blackpink - petarda z Azji z nową piosenką! Kiss This Love
Autor: Universal Music Polska Blackpink - petarda z Azji z nową piosenką! Kiss This Love

BLACKPINK mogą być z siebie dumne! Artystki zostały okrzyknięte największym girlsbandem na świecie i teraz nikt poza nimi nie może pochwalić się takim tytułem. Więcej o osiągnięciu BLACKPINK oraz o tym, kto wcześniej szczycił się tym mianem przeczytacie poniżej!

BLACKPINK od teraz mogą z dumną przedstawiać się jako największy girlsband na świecie! Popularne na skalę światową artystki zyskały takie miano jakiś czas temu i teraz mają powód do świętowania. Okazuje się, że Forbes nazwał dziewczyny z BLACKPINK największym girlsbandem na świecie. Takiego tytułu aktualnie nie posiadają żadne inne wokalistki, mimo tego, że w ubiegłych latach tytuł ten należał do wielu innych znanych nam gwiazd. Obecnie przynależy on tylko i wyłącznie do BLACKPINK. To ogromne wyróżnienie w pełni zasłużone. BLACKPINK to grupa uzdolnionych dziewczyn, które ciężko pracują na swoją karierę i sławę, jaka za tym wszystkim idzie. Te wokalistki są niesamowicie zawzięte, wytrwałe i zmotywowane do osiągania w życiu dalszych sukcesów. Jesteśmy zaszczycone, że otrzymałyśmy tytuł największej grupy dziewcząt, ponieważ wszystkie chciałyśmy tym być - powiedziała magazynowi jedna z wokalistek. 

BLACKPINK uznane za największy girlsband na świecie! Kto przed nimi miał ten o to tytuł? Zobaczcie poniżej! 

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?

BLACKPINK - największy girlsband na świecie 

BLACKPINK okrzyknięte największym girlsbandem na świecie! Od teraz tytuł ten należy do nich, jednak w przeszłości mianowane nim były także inne gwiazdy. Jakie? W przeszłości tytuł największego girlsbandu na świecie należał do Pussycat Dolls, The Supremes, Destiny's Child, a także do Fifth Harmony. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze